Şimdi Ara

ps3 için modem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar ps3 alacagım fakat internet ile alakalı sıkıntı olacak gıbı ps3 oturma odasında olacak modem cocuk odasında pc ye baglı bir tane wiriless modem alayım dıyorum ancak pc ye kablolu baglayacagım ps 3 e de wi-fi ile baglayacagım ancak acaba cekım kuveetı dusukmu yada onlıne oyunlardan verım alamam ps 3 te dıe korkuyorum arada 3 adet duvar var modemı koyacagım yerde arasıda yaklasık 8 metre olacak modemle ps3 arasında onerılerınız varmı bazı modemlere baktım bırılerı demıs hıc cekmıyor 2 oda ılerıyı falan acıkcası cok tereddut etmeye basladım

%100 çekmesimi lazım en az ne kadar çekmesı lazım modemın sorun yasamam için cunku genelde onlıne oynarım oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacikgoz1 -- 13 Nisan 2012; 1:23:13 >

• Wireless'ın yeri kadar kaç mbps olduğuda önemli internetin. Eğer 8mbps ise standartır ama 20 yada 50 mbps ise o zaman iyi bir verim alırsınız.
  • İNTERNETIMIN AÇIKCASI KAÇ MBPS OLDUGUNU BILMIYORUM AMA BILDIGIM KADARIYLA 8 MBPS OLMASI LAZIM TT NETIN SINIRSIZ PAKETI VAR

MODEMDE KAÇ MBPS YI TERCİH ETMELIYIM
  • ADSL modem alacaksın sanırım. Kablosuz 4 port modem almanı tavsiye ederim. 54 Mbps dir zaten teknolojisi gereği. 1 port kablosuzlara bulaşma.

Marka olarak çoğu birbirine yakın. Tecrübeme dayanarak şu söyleyebilirim:

Airties: fena değil. Bendeki patladı. Adaptörü patladı. Hat sürekli düştü vs..
    Huawei: fena değil. Wireless'ına güvenmem pek. Anten embedded. Dizayn olarak en iyisi bu.
    Fishnet: İyi. Dizayn orta. Performansı iyi. 3 sene oldu taş gibi çalışıyor.
  • Ben airties rt 206 modemini kullanıyorum ps3 ü wireless ile bağlıyorum eskiden ps3 ve modem arasındaki uzaklık 15 metre civarındaydı %70-%85 çekim kuvveti oluyordu bazen %100 e bile çıkıyordu online oyun oynarken hiç sıkıntı yaşamadım psn den de düşmedim.
  • geldim arkadaşlar şimdi mantıken dusundugunuz zaman benım için performans maliyet ve kullanılabilirlik önemli bunları goz onunde bulundurarak robot modem çizecek olursam

1 maliyeti ucuz olacak
    2 performans yuksek olacak
    3 sadece 1 port olması yeterli gibi neden ? zaten bir tane masaustu pc var 2. bir masaustu pc almayacagımıza gore en fazla laptop alırız oda zaten wiriless le baglanacagı için modemın 4 port olması sadece malıyetı yukseltmıs olur mantıken ilerleyen donemlerdede teknolojı ıle beraber zaten kablolu ınternet bence tarih olacak

şimdi bunları goz onunde bulundurarak sormak ıstedıklerım var

- modemın çift anten olması ıle tek anten olmasındakı farklar nelerdır
    - bağlantının ps3 te %90-100 arasında gorunmesı ıcın 7 metre uzaklıkta hangi ozellıklere dıkkat etmek lazım
    - önerebilecegınız markalar oyunlarda cok sorun cıkmasın ıstıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.