Şimdi Ara

***PS3 WEB BROWSER***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakında ps3 almayı düşnüyorum 60gb lık versiyonunda kablosuz internet bağlantısı olduğunu biliyorum
    kafama takılan şey internete tam anlamıyla bağlanabilecekmiyim (bir pc gibi) yani her sayfaya sorunsuzca erişebilecekmiyim müzik filim indirebilecekmiyim yoksa sadece belli başlı sitelerimi görüntüleyebilecem
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

• Web Browser war.PC'den farksız çalışıyor.Özellikle USB'den klavye mouse bağlarsan çok konforlu.Fakat download olayını hiç denemedim.Tahminimce download edersin herşeyi ama sadece PS3'nin desteklediği dosyaları açabilirsin.
  • Her siteye girebilirsin ama Türkçe dil desteği yok, Türkçe harfler gözükmüyor. Eğer bilgisayarın yoksa hiç Playstation alma, bilgisayar al.
  • Arkadaşım, PS3'ün web browser'ı beş para etmez. Baştan söyleyeyim de ben tercihini ona göre yap.

Edit: Üzerine Linux kurabilirsin yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadcell -- 29 Ekim 2007; 14:24:46 >
  •  ***PS3 WEB BROWSER***

Bu arada bu kumandayı da almanı tavsiye ederim PS3' ünle beraber. Çokbüyük kolaylık sağlıyor filmleri seyrederken. Aynı zamanda az da olsa mouse görevi de görüyor internete girdiğinde.
     ***PS3 WEB BROWSER***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keşke atılmasam -- 29 Ekim 2007; 14:30:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

Her siteye girebilirsin ama Türkçe dil desteği yok, Türkçe harfler gözükmüyor. Eğer bilgisayarın yoksa hiç Playstation alma, bilgisayar al.

yani türkçe sitelere girsem yazılanları okuyamıyacakmıyım sadece resimleremi bakacağım
  • Yok sadece türkçe karakterleri göremezsin.

Örnek 1:

"Arkadaşım, PS3'ün web browser'ı beş para etmez. Baştan söyleyeyim de ben tercihini ona göre yap."

"Arkadaım, Ps3'ün web browser'ı be para etmez. Batan söyleyeyim de ben tercihini ona göre yap."

Örnek 2:

"arkadaşlar yakında ps3 almayı düşnüyorum 60gb lık versiyonunda kablosuz internet bağlantısı olduğunu biliyorum "

"arkadalar yakında ps3 almayı dünüyorum 60gb lık versiyonunda kablosuz internet balantısı olduunu biliyorum"

Bizzat Ps3'ten bakarak yazdım. ö ve ü harfi gözüküyormuş almancada vardı sanırım ondandır. Ama ş, ğ, büyük İ yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Keşke atılmasam

***PS3 WEB BROWSER***

Bu arada bu kumandayı da almanı tavsiye ederim PS3' ünle beraber. Çokbüyük kolaylık sağlıyor filmleri seyrederken. Aynı zamanda az da olsa mouse görevi de görüyor internete girdiğinde.
     ***PS3 WEB BROWSER***

işte merak ettiğim de buydu
    foto iiçin teşekkürler

• Arkadaşım gayet konforlu, istedigin dosyayıda indirebiliyorsun hdd ye kaydedebiliyor ve ancak açabilecegi dosyaları açabiliyor. Yani yükleme konusunda sınırsız özelligi var. Pop-up blocklayıcısıda mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.