Şimdi Ara

Ps4 Kutulu Oyun Üzerindeki Çıkmayan Yapıştırma (Çözdüm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinirim bozuldu su Aral'in sacma stickeri cikmiyor uzerinden kaldi.Yavascana cektim halbuki bana misin demedi... Onceden PC oyunlarinda da olurdu bu.Bu durumu yasayip kutuya zarar vermeden soken arkadaslar var mi?

Ps4 Kutulu Oyun Üzerindeki Çıkmayan Yapıştırma (Çözdüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 27 Aralık 2018; 23:22:23 >

• Zaten suraya acilan konuda bir insan evladi gelip yardim etse sasacagim, neyse olayi cozdum, gereken islak mendil ve eliniz.Islak mendille hafifce islatip tirnaginizla kutuyu cizmeyecek sekilde ustunu hafifce kaziyin.Sonra parmaginizla geri kalanlari ovalayarak cikartin(parmaginiz su toplayabilir) sonrada islak mendille kalan yapiskan izlerini silin ve tamamdir.Hadi eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 28 Aralık 2018; 7:35:42 >
  • Bizimde derdimiz var sanıyormuşuz. Kutu zarar görmemiştir umarım iyi silin çok geçmiş olsun.
  • Hocam Aral Game piyasada ki kutuları ambalajları hasar görmüş oyunları topluyor ve kendileri jelatinleyip ps4 guvenlik seridi olmayan ambalajlarda geri piyasaya suruyor. O yuzden de bandrolu ambalajin ic tarafina yapistiriyorlar. Normalde ambalaji actiginizda hic bir sticker kutu uzerinde kalmaz.
  • Cok haklisiniz, kutunun kenarlarinda catlaklar vardi aldigimda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 6 Ocak 2019; 12:49:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.