Şimdi Ara

PSP acil yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Psp aldım 3004 model aldıktan sonra açtım kapattım 4 gb lik hafıza kartındaki her şey gitti silinmiş yani tel ettim aldığım yere eğer bir kaç saniye açma kapama tuşuna basılı tutarsan hafıza kartı 0 lanır dedi hep stand by konumunda durucakmış bu doğru mu ? eğer doğruysa ömür boyu böle kalmazki şarj bitince nolucak ?

Ps1 emilatörü at dedim adam makinaya atılmaz dedi 3004 modelleri yarım kırılmıştır dedi olmaz dedi send e atmayı deneme dedi makina yanar dedi bir de hafızana kartına kafana göre netten indirdiğin psp oyunlarını atma dedi yine makina yanar dedi çöpe atarsın dedi bunlar doğru mu ? Kırılmış olan versiyon olarak psp 2000 de olur onlar dedi.

Bir de normal dvd ya da vcd filmini direkt makinaya atıp seyredemem mi ? yoksa psp formatlı filmler mi olucak ?

Bir de makina 3004 ama bataryanın üstünde sps mi ne 1004 yazıo 3004 diil yani normal mi bu yoksa değiştirilmiş mi batarya ?

cevaplarsanız sevinirim !

• ARKADAŞLAR LÜTFEN Bİ YARDIM YA ! EĞER Bİ NUMARA VARSA GERİ İADE EDİCEM ADAMLAR BÖYLE KAFALIYORLARSA BENİ DAHA BUGÜN ALDIM CEVAPLAYIN Kİ ÖYLE BİR ŞEY VARSA İADE EDİCEM YANİ BÖYLE OLUR OLMAZ ŞEYLER SÖLÜOLARSA !
  • adamın dedikleri bildiğim kadarıyla doğru örneğin 3004 ün varsa ve tamamen kapayyıp açtıyasn hafısa kartı sıfırlarnır her zman stanby yani hazır konumunda bekletmen gerek e tabi bunada dikkat edeceksin pek abartılacak bişe yok her açtığında settings den baterry den durumuna bakarak pili takip edersen sana kolaylık sağlar ama tabiki her zman doğru göstermeyebilir mesela benmknde 10 dk bazen kayıyor yani tamamen kapanınca dediği gibi gider bunu fazla kafana takma yakında versiyon tam kırılınca bu sorunda çözülecek emülatör hakkında bişey diyemem ve video konusuna gelince tabiki psp formatında olmalı normal dvd vcd olarak atamassın bunu psp formatına çeviren programlar var.. yine batarya hakkındada bişey diyemem

benim bilidğim kadarıyla böyle ama adam sana yalan söylemiyor gibi...
  • sanırım malum oyun oynamak için işlem yaptırmışsın bu modellerde tam kapatırsan orjinal haline geri dönüyomuş ama basit bi işlemle geri oynatır hale geliyomuş. memory stickteki herşeyin gittiğini bi senden duydum çok saçma bi durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

sanırım malum oyun oynamak için işlem yaptırmışsın bu modellerde tam kapatırsan orjinal haline geri dönüyomuş ama basit bi işlemle geri oynatır hale geliyomuş. memory stickteki herşeyin gittiğini bi senden duydum çok saçma bi durum...

herşey gitemdi dostum
    sadece oyunlar görünmüyor.dolayısı ile arkadaş silindğini sanıyor (:
  • Geri iade et derim küfredicek durumdayım şimdi internetten oyunda indirmessen bi işe yaramaz alet yalan söylemişler sana psp3000 için bildiğim kadarıyla popsloader yok yani ps1 oyunu oynayamassın aletin neresinde sps1004 yazıyor.Ben olsam netten oyun indirmeden sonra almazdım makineyi.
  • Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Adama bugün telefon ettim ve adam dedi ki yaklaşık 3 aya kadar şifreleri kırılır o zaman ben sana bişeyler yapıcam dedi bir de ben parayı ödedim geri de vermez adam makina kaldı elimde bir de adam dedi ki bugün sen çok indirimli aldın dedi ben 399'a almıştım çok iyi fiyata almışım öyle dedi adam hayırlısı demekten başka çarem kalmadı.

Hadi bu makina her şeye versiyon istiyor peki ben bu makinaya PC'den müzik atsam bari bu çalışır mı ? Hani bu makina yüzyılın makinasıydı.

Ben makinayı direkt film seyredebilirim diye öğrenmiştim yani psp formatı falan kimse söylememişti bana internete girdiğimde de PC'de giriyormuş gibi gireceğimi sanıyordum ama öyle de değilmiş oyunları netten yükler yükler atarım diyordum bu modelde bu da zor yani PSP'den anladığım tek şey PC gibi değilmiş film seyretmek için format oyun oynamak için versiyon nete girince PSP formatında nete giriyormuş bari müzikleri adam aklıllı dinlesem.

Tekrardan ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim inanın diyeceksiniz ki araştırmadın mı bana denenler zannettiklerimdi bir de nette bu kadar ayrıntılı bilgi bulmak için iyice kurcalamak lazım neti...

• Öncelikle 350 ye geçen arkadaşım aldı.Artık seninki ucuzmudur pahalımıdır bilmem 320 ye alanda var çevre ve bilgide lazım.

Attığın müzikleri hafıza kartındaki music klasörüne at çalışır.Dikkat et en fazla iç içe tek klasör destekliyor yani karıık değil benim gibi arşiv şeklinde atıcaksan MUSİC/xxxxadlıKlasör/vemüzikler şeklinde olmalı ayrıca psp 100yılın müzik aleti değil piyasada en temiz ses veren 2. alettir.Fazla ses değil temiz ses garantisi verir.

Bu arada benden duymuş olma ankaradan 300 e çok çok çok rahat alırım sıfır full aksesuar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 18 Eylül 2009; 23:03:12 >
  • offff offffffffffffffffffff yandım yaaaaaaa hayırlısı :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.