Şimdi Ara

PSU İYİMİDİR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar benim hd6870 li bir sistemim var acaba bu güç kaynağı yetermi ve kullanan ve ya bilen varsa gerçekten bunun verimliliği 80+ mı?? şimdiden teşekkürler.
    http://www.gold.com.tr/aerocool-ae-vx500-vx-serisi-500w-34a@12v-aktif-pfc-guc-kaynagi_u

• Güç kaynağı tavsiyesi stiyorsan sistemin geri kalanını da yaz ki bi fikir oluşsun sisteminin kaç watt harcadığı. Gerçi gpu 6870 ise gerisini tahmin ediyorum çalıştırır yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GüvenYkrk -- 23 Haziran 2014; 11:10:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poseid

Öncelikle merhaba arkadaşlar benim hd6870 li bir sistemim var acaba bu güç kaynağı yetermi ve kullanan ve ya bilen varsa gerçekten bunun verimliliği 80+ mı?? şimdiden teşekkürler.
    http://www.gold.com.tr/aerocool-ae-vx500-vx-serisi-500w-34a@12v-aktif-pfc-guc-kaynagi_u

Linkteki PSU'da 80+ sertifikası ya da özelliği yok kardeşim.. sadece 12V kanal verimi %80 - 81 civarında, orada kastedilen budur.. ayrıca çok kaliteli bir model olduğunu sanmıyorum.. Aynı ya da yakın fiyata Corsair VS 450 modeli varken buna para verilmez.. :)

Sistemini komple yazarsan yetip yetmeyeceği konusunda da sana bilgi verebiliriz..

• Peki bana 120 tl ye kadar gerçek 400watt a yakın veren bir psu onerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenYkrk

Güç kaynağı tavsiyesi stiyorsan sistemin geri kalanını da yaz ki bi fikir oluşsun sisteminin kaç watt harcadığı. Gerçi gpu 6870 ise gerisini tahmin ediyorum çalıştırır yani

sistemin geri kalanı pek performanslı değil ve enerşi harcayan bişi yok sayılır ama ileride fx 6300 lü bir sistem kurup bu ekran kartını kullanmayı planlıyorum bu e.kartının bir alt modeli hd6850 açamadığı oyun yok bunun da onun ayarında olduğunu ama biraz daha yüksek olduğunu düşünerek ileride de kullanabilirim diye düşünmüştüm ona göre psu söylersek iyi olur şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.