Şimdi Ara

PSU Modlama (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynen Psu Mod Çalışmanı Zevkle bende izliyorum Bundan Has Duyuyorum
  • ELİNİZE sağlık çok güzel olmuş
  • yav kabloları molex den ayırmak acayip kolaymış.
    bu işe girmeye korkuyodum aslında ama bi cımbızla deneyim dedim.
    ucuna doğru çok kalınlaşmayan yani dar yere girebilien bi cımbız aldım 4 kablo girişli molexden kabloları ayırıp
    hatta tekrar yerine takmak 15 saniye tutmadı.çok kolaymış yani.

şimdi ben pazartesi karaköye gitsem orda uv ye duyarlı makaron bulurmuyum acaba?
    bide metresi ne kadardır bunun?
  • slm:
    rütben gereği bilirsin sökmeden giydirilecek olsa olsa amerikan ordusunun kafaya geçirdiği çuvallar olabilir ...
  • Makaron(heatshrink) ile Kablo çorabı(sleeving) ayrı şeylerdir karıştırmayınız. Makaron Kablo Çorabının uçlarına tutması amacıyla koyulan ve ısı ile daralan bir maddedir.

Siyah makaron çoğu yerde vardır anca kablo çorabı nerede var bilmiyorum. UV'si varmı hiç bilmiyorum. Bulursan burayada bizi bilgilendirirsen sevinirim jaguar19
  • tamam pazartesi uğrucam oraya zaten.

ben makaron demiştim ama eğer dediğin gibiyse ben makaron değil kablo çorabı alcam.gerçi tipinden anlarız.

peki o kablo çorabının uv lisinden bulamassak sprey boyayla boyasak olur mu acaba.
    naylon gibiya tutmaz belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

ben makaron demiştim ama eğer dediğin gibiyse ben makaron değil kablo çorabı alcam.gerçi tipinden anlarız.

peki o kablo çorabının uv lisinden bulamassak sprey boyayla boyasak olur mu acaba.
    naylon gibiya tutmaz belki

evet ben yeşil uv li çorabı siyaha cevirmek icin sprey boyayla boyadım ama çok tuhaf bir renk oldu o yüzden tevsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w0tran -- 12 Nisan 2008; 17:50:02 >
  • wotran

Şu yeşilin UV altında bir resimlerini görelim yaw :)
  • valla unuttum artık pazartesi cünkü şirkette herşey..
  • bugün gittim karaköye.
    hem uv sprey boya hemde kablo çorabı sorcaktım.

esnafın %80 i kablo çarabının yada makaronun daha ne olduğunu dahi bilmiyor.
    bi dükkana giriyorum kablo çorabı var mı diyorum one diyo.anlatıyorum he o zaman şu dükkanda vardır diyo oraya gidiyorum bizde
    yok 100 metre ilerse bilmem ne var oraya git diyor.oraya gidiyorum kaç metre alcan diyo 1...2 metre diyince he o zaman şu dükkana git diyor.
    acayip kafam bozuldu ya.bi tane şöyle adam gibi uv ye duyarlı kablo çorabı satan yer yok.sinir oldum resmen.

floresan spreyler ise akçalı markadan 6 ya da var 7 ytl ye de 8 ytl ye de var.dükkan dükkan gezince en uygununu aldım geldim.

yok mu bu forumda karaköyde şu dükkana git ordan ne renk istiyosan kablo çorabı al diyecek birisi.
    elektirikçilerin bile bilmediği şeyi orda aramak işkence gibi çünkü
  • Rengini geçtim normal kablo çorabının adresini vericek varmı? :)

Akçalı Yeşil berbat arada :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.