Şimdi Ara

PSU SEÇİMİ siteme uygun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte P35C-DS3R 1333 FSB/DDR2+D3 S+GLAN+16X 775
    Kingston 1 GB 667 MHz DDR2 RAM CL5
    Intel CPU E6550 2.33 GHz 1333MHz 4MB Core2Duo
    120 gb sata seagate
    250 sata2 wd
    asus dvd rw sata
    dvd rw asus
    cd rw asus

ve ekran kartı daha belli değil ama hd2600xt veya 8600GT SONIC olacak ama benim eski psu um 300 watt aopen. Sanırım kaldırmaz. almam gereken ve bu sisteme sorun çıkarmayacak ama fiat konusunda uygun olan ama başımı ağrıtmayacak bir psu önerinizi bekliyorum tşk ettim.

• hocam 400 watt fsp işini görürama ilerisi için daha iyi ve yüksek kapasiteli bir psu alabilirsin(hem ucuz hem yüksek olsun dersen imzamdaki sistemle kullandığım glacialtech 550 watt öneririm 80 milyon falan)bu arada 3 optik okuyucu ne iş hocam biraz gereksiz gibi
  • gerçek 450 işini görür stoklardaki ürünler piyasaya çıkmaya başladı yeni yılla beraber her yerde istediiin markayı bulabilirsin
  • Abi 3 optik okuyucu tamamen benim kendi deliligimden. yani dvd yazarken ayri. okurken ayri. yoksa ticari bir amacim yok. benim aopen kasamin 300 watt i var gercek. simdilik idare eder derseniz sonra iyi bisi alayim
  • muhtemelen idare eder ama sanki diken üstünde olursun gibi pek tavsiye etmem,olurmu olur sistemine yazık olmasın
  • SENIN İŞNI FSB BLUESTORM 2 500 W LIK AL(gercekten guzel bır psu) ILERIDE DE BAŞIN AGRIMAZ FİYATI 130 YTL FALAN SİSTEMİN HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN GULE GULE KULLAN
  • En iyisi High power 500 watt alman benim sistemim bile sorunsuz calısıyosa seninki rahat calısır.
    fiyatı 90 dolar civarı
  • High power 500 aldım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.