Şimdi Ara

punkbaster hatası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://img503.imageshack.us/img503/2456/ads305zmn0.jpg
    Arkadaşlar xfire programını kullanıyorum punkbasteri güncellememe rağmen sorunum çözülmüyor ss yukarda lütfen yardım edin...

• Oyuna girip esc nin altındaki é tusuna basara konsolu aç ve \fx_sort 1 yaz ve enter la bir daha bu hatayla karşılaşmazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 29 Mayıs 2007; 20:57:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: arakabdullah

Oyuna girip esc nin altındaki é tusuna basara konsolu aç ve \fx_sort 1 yaz ve enter la bir daha bu hatayla karşılaşmazsın...

arkadaşım sorun çözülmedi.Lütfen yardım edin...
  • Konsola /fx_sort 1 yazacaksin sıonra kontrol amaçlı fx_sort yazıo TAB tuşuna bas değer 1 olduysa atmaz seni bu sebepten dolayı.Arkadaşın dediği çözüm budur.Bu sorunun çözümüde budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

Konsola /fx_sort 1 yazacaksin sıonra kontrol amaçlı fx_sort yazıo TAB tuşuna bas değer 1 olduysa atmaz seni bu sebepten dolayı.Arkadaşın dediği çözüm budur.Bu sorunun çözümüde budur

• Arkadaşlar hatayı çözdüm.Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar vardır belki aranızda hemen yazayım.
    C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\kullanıcıadınız Simdi bu klasore giriyorsunuz,karsınıza bir dosya cıkıyor adı config_mp.cfg bunu not defteri ile açıosunuz,sonra ctrl+f ye basara fx_sort u aratıp cıkan değeri 1 yapıyorsunuz ve sorun kalkıyor.Oyuna girdiğinizdede yazmanıza gerek kalmıyor:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.