Şimdi Ara

Punkbuster-Deep Frezee (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben cafeden bağlanıorum ve kafede deep frezee var.Linkteki hatayı veriyor oyuna girince:
    http://img163.imageshack.us/img163/8940/kickey8.jpg

cod2 nin dosyasında pb dosyasıda var onun içine pbweb dosyasını indirip uptadeyide yaptım ama gene aynı hatayı verdi yardım bekliyorum.

deep freezeyi kapatıp pb uptadesini yapsam sorunum düzelirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolp4 -- 7 Şubat 2007; 16:39:25 >

• arkadaşlar yarıdım eden yokmu :(
  • deep freeze ı kapatıp pb yı guncelle sorunsuz oyuna gir bende cok oynadıgım ıcın kafede bu sorunu yasamıstım
  • cok saol kardes

deep freezeyi kapatıp pb uptadesini yaptıgımda tekrardan deep freeze açınca hata vermez dimi
  • verir deep freeze kapalı oldukca sorun yok ama deep freeze ı acarsan sorun yenıden baslar..mecbur oyuna gırerken kapatıcan deep freeze ı
  • DFreeze ile ilgili açılmış bir topic vardı,orayada yazmıştım.Eğer açıksa kesinlikle sorun verrir.Etrust antıvırde de sorun verir.
  • DeepFreeze Punkbaster'ın çalışmasını engellediği için oyuna girmeden önce kapatmalısın.Yoksa sürekli bu problemle karşılaşırsın.
  • Bende virüs programı kullanmadıgım zaman deep-freeze yi kullanıyordum.Virüs girdiginde otomatik pc kapanıyordu.Çok kötü birşeydi.Virüs programı yükledikten sonra onu kaldırdık ve pc hiç kendisi kapanmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.