Şimdi Ara

PVP NE OLUYO VE NASIL YAPILIYO ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

YARDIM EDERSİNİZ ARTIIK

ŞUAN 15 LVL AXE WARİORUM

• sanırın online oyunlara ilk adımı atmışsın sorduğun sorulara bakarsak seni tebrik ederim . hayatının büyük bir bölümünü nü bu oyunla geçirirsin.
    şimdi pvp demek iki kişinin oyunda erkek erkeğe dövüşmesi demek. nbu oyunda nasıl yapıldığı anlatmak gerekirse kısaca iki arkadaş gelir ilk önce manager npc lerinden bounty liste adını yazarak ekler. daha sonra sol üstte bi yanlamasına kutucuk çıkar ordan bounty i aktif hale getirilir. daha sonra hiiiihaaa diye birbirlerine girişilir.
    şimdi sen dediklerimden hiç bir şey anlamadın. anlamazsın tabi daha lvl 15 sin ayrıca online oyunu ilk oynuyorsun .
    bence gel şöyle 50 + ya sonra pvp yi öğren can dostum.
  • haa şimdi sen statlara ve job a ayrı konu açarsın ama hemen sana burdan söyleyim

axe warior 2. jobu musa seçersin.
    satatlar 150 str - 50 dex - gerisi int e verecesin
  • qtek kardeşim kalp kırmaya gerek yok peki anlamadığım herkes kendi adınımı yoksa dövüşeceğinin adınımı yazacaK
  • erkek erkeğe ha koptum bayan karakterde var onlarlada dogusebılıyorsun
  • şimdi bayanları bu işe karıştırmayalım pvp bu elinin hamuruyla olmaz demi.

vincenzo kalp kırmada nerden çıktı yazdıklarım yalnış mı yahuuu.kişisel düşüncemi yazdım yavrukuş.
  • yani bana böyle bir cevap yazılsa kalbim harbi harbi kırılırdı benim mutlaka bir guide hazırlamam lazım oyun hakkında bu böyle olmazPeki soruma cevap vericekmisin ?
  • guidenin arasına bot'u koyma pls
  • oha.gif taktınız yane neden böle annamıyorum yane baştandamı böyledin sonradanmı eklendi sana yane beyfendi neden böle yaposunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vincénzo

yani bana böyle bir cevap yazılsa kalbim harbi harbi kırılırdı benim mutlaka bir guide hazırlamam lazım oyun hakkında bu böyle olmazPeki soruma cevap vericekmisin ?

eğer iki kişi kendi arasında yapacaksa pvp kime bounty atacağın farketmez senin yada onun ismi. ama eğer gıcık gittiğin biri olursa yada ks yapan yada bot olan o zaman onun ismini yazıp indiriyon aşağıya..
  • ok teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vincénzo

ok teşekkür ederim

rija ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.