Şimdi Ara

r7 265 assassin's creed unity kaldırırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce bilgisayarım kaldırır mı =4 gb ddr 2 ram=1 tb harddisk=r7 265 ekran kartı=intel core 2 quad Q9300 =g31 anakart.

• fena problemli bir oyun sorun yasarsin kesin.
  • Normalde her oyunu high de acan bir kart ama ac unity sorunlu bir oyun oldugu icin low oynarsin gibime geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DouChpX

Normalde her oyunu high de acan bir kart ama ac unity sorunlu bir oyun oldugu icin low oynarsin gibime geliyo

düzeltme paketi gelecekti.

medium oynar bence low baya düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Normalde her oyunu high de acan bir kart ama ac unity sorunlu bir oyun oldugu icin low oynarsin gibime geliyo

düzeltme paketi gelecekti.

medium oynar bence low baya düşük.

Aynen low - med arasi ama bu ubisoft her oyununda boyle yapiyor ve bir turlu akillari basina gelmiyor anlamis degilim ben buraya yaziyorum ayni sorunlar far cry 4 de olucak

• quote:

Aynen low - med arasi ama bu ubisoft her oyununda boyle yapiyor ve bir turlu akillari basina gelmiyor anlamis degilim ben buraya yaziyorum ayni sorunlar far cry 4 de olucak

kim tehdit edebiliyor ki adamlar piyasanın teki oldular nvidia ' da destek veriyor umurlarında bile değil bu tepkiler , demek ki kazanıyorlar yeterince. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

kim tehdit edebiliyor ki adamlar piyasanın teki oldular nvidia ' da destek veriyor umurlarında bile değil bu tepkiler , demek ki kazanıyorlar yeterince. :)

Ubisoft simdi der butun oyunlarimiz gtx 900 serisinde sorunsuz calisiyor diye :)

• quote:

Ubisoft simdi der butun oyunlarimiz gtx 900 serisinde sorunsuz calisiyor diye :)

e öyle zaten adamlar bilerek yapıyorlar resmen nvidia gameworks ile tanıtıyorlar oyunu, bu bize çok kötü yansır ama yarın öbürgün de amd çıkıp bir oyunla anlaşıp nvidia ile sıkıntı yaşattırırsa vay halimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Kasım 2014; 15:58:14 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    amdnin öyle birşey yapıcağını sanmam en fazla mantle geliştirir ve kendi kartlarına göre daha iyi optimize eder ama ubisoft kadar olmaz
  • Çok doğru kardeşim oyun dünyası aldı başını gidiyo kullanıcıyı hiç düşünmüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.