Şimdi Ara

r9 280x powercolour turbo duo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Barkın B B kullanıcısına yanıt
    Güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Güzel.
    Kullananlar fanının biraz gürültülü çalıştığını söylüyorlar.
  • berdush42 kullanıcısına yanıt
    Başka kartla karıştırdın sanırım. Yok öyle bir şey. En sessiz kartlardan biri.
  • Birkaç kronik sorunu var ancak güzel kart. Alınır.
  • Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin kronik sorunları da yazsaydın keşke...
  • quote:

Güzel.
    bence şuanda alınabilecek güzel kartlardan birisi
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Kronikn sorunlar forumda...

Trolluk

On yargı

Ucuza dusman olmak

.....

Uzar
  • quote:

Bahsettiğin kronik sorunları da yazsaydın keşke...

Fan ayarı süreklli %0 da olma sorunu.

Isınma ve yanıt vermeme sorunu diye uzar liste
  • Bizzat kullandım ve öyle bir sorun yaşamadım. Arkadaşımda da 5 tane vardı. O da öyle bir sorun yaşamadı.
    Belki sendeki arızalı çıkmıştır. Neden böyle düşünmüyorsun da sanki hepsinde aynı sorun varmış gibi yazıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barkın B

Sizce guzelmidir alicamda

tabiki parça sorunlu çıkacak diye birşey yok ama marka olarak baktığımızda en geri markalardan birisi elinde olupta savunanlara çok bakma sonuçta ne olursa olsun kendi aldığı için savunma yolunu seçecektir.

SAPPHIRE
    R9 280X VAPOR-X TRI-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
    855 TL

• quote:

Bizzat kullandım ve öyle bir sorun yaşamadım. Arkadaşımda da 5 tane vardı. O da öyle bir sorun yaşamadı.
    Belki sendeki arızalı çıkmıştır. Neden böyle düşünmüyorsun da sanki hepsinde aynı sorun varmış gibi yazıyorsun?

Ben gördüğüme inanırım, duyduğuma değil.

Arkadaşınız da baya zenginmiş, 5 tane 280X falan
    Mining yapıyordur. Zenginlikle alakası yok.
    Hayattaki tek gerçek sadece senin gördüklerinden ibaret değil. Ondan kullanan sadece sen olmadığın gibi.
    Diğer sorunu ise ossuranboga cevaplamış.
  • Aynen,, şuan kullandığım kartlardan biri olarak gerçekten sessiz bir kart. En sevdiğim özelliklerinden biri de backplate' in olması. Birde vramların hynix olması OPTİMİST' e teşekkürler bu arada
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Etiketlemisiniz birkac kelam edeyim ustadim izninizle...

Kisa zamandir kullaniyorum karti. Devamli ets2 oynayan biri olarak %400 olceklemede 45 47 arasi devam eden bir fps oranı yakaliyorum ve beni mukemmel memnun eden bir durum. Adana sicak memleket burda oyle 60 larda kart calismaz asus dcu da kullandim oda ayniydi. Turbo duo beğendim yönü karti arkasindaki backplatesi, pahali kartlarda stock olarak ekliyolar benim icin önemli bir ayrinti. Fanlar 80 derece ustunde sesli calisyor fakat siz oyunun sesini kisarsaniz duyarsiniz. ;)ben memnunum. Baska birini tatmin etmez soylediklerim oda beklenti ile alakalidir.

Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 30 Mayıs 2014; 17:30:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Etiketlemisiniz birkac kelam edeyim ustadim izninizle...

Kisa zamandir kullaniyorum karti. Devamli ets2 oynayan biri olarak %400 olceklemede 45 47 arasi devam eden bir fps oranı yakaliyorum ve beni mukemmel memnun eden bir durum. Adana sicak memleket burda oyle 60 larda kart calismaz asus dcu da kullandim oda ayniydi. Turbo duo beğendim yönü karti arkasindaki backplatesi, pahali kartlarda stock olarak ekliyolar benim icin önemli bir ayrinti. Fanlar 80 derece ustunde sesli calisyor fakat siz oyunun sesini kisarsaniz duyarsiniz. ;)ben memnunum. Baska birini tatmin etmez soylediklerim oda beklenti ile alakalidir.

Saygilar
    O fiyata backplate bulunduran TEK KART.Yeni bir sistem toplarsam alacağım ilk kart.Hiç bir sorununu duymadım.Yalnız Coil Whine sorunu olanlar oluyormuş.Ürün garanti içerisindeyse halletmesi kolay işler..Powercolor müşteri memnuyetine önem veriyor diye biliyorum.Yanlış da olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

O fiyata backplate bulunduran TEK KART.Yeni bir sistem toplarsam alacağım ilk kart.Hiç bir sorununu duymadım.Yalnız Coil Whine sorunu olanlar oluyormuş.Ürün garanti içerisindeyse halletmesi kolay işler..Powercolor müşteri memnuyetine önem veriyor diye biliyorum.Yanlış da olabilir.

Alıntıları Göster
    Bizim millet çok bildiği için herşeye yazar o iyi bu kötü diye kullanıcı yorumlarını ve piyasayı iyi araştıran kişilerin yorumları baz alınmalı bu konularda
    Bu arada arkadaşlar şu backplate terimi nedir tam olarak yani bunun bulunduğu kartların avantajları neler oluyor

• kartın arkasını koruyan, az çok bellekleri soğutmaya yarayan ve çok hoş bir görünüm sağlayan bir parça hocam ;)

Örnek

r9 280x powercolour turbo duo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 30 Mayıs 2014; 18:14:05 >
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Sağol bilgi için ben sadece toz için zannedip sonra neden sadece toz için onu oraya koysunlar diyorum kartları güzelleştirdiği kesin soğutmaya da yararı varsa gerçekten çok işe yarar bir parça
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.