Şimdi Ara

r9 390 vs gtx970 1080p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar video cekmeye basliyicam 1080 p icin hangisi daha iyidir elimde vs 550 psu var ama 650 alabilirim yok gtx970 yeter derseniz hiç degismiyim beni en az 3 sene idare etsin istiyorum simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasakisim

Arkadaslar video cekmeye basliyicam 1080 p icin hangisi daha iyidir elimde vs 550 psu var ama 650 alabilirim yok gtx970 yeter derseniz hiç degismiyim beni en az 3 sene idare etsin istiyorum simdiden tesekkur ederim

Video çekimi için ekran kartından çok elindeki işlemci modeli ve RAM miktarı önemlidir kardeşim.. Eğer intel işlemci kullanıyorsan, GTX 970 için PSU da yeterli gelecektir.. 12V tek kanalı 504 Watt güç veriyor o PSU'nun..
  • 1080p için ikisi de yeterli; ancak 3 yıl içerisinde zamanla ayar kısmak gerekecektir. Normalde bütçenize uygun olanı alın derdim. Güç kaynağınızdan ötürü GTX 970 daha mantıklı olur. Tabii kartın kronik sorunlarını araştırmadan sipariş vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemim
    İ5 6500
    Kingston 16gb ram
    Msi h170 gaming m3
    Corsair 200r vs550
    Benq gl2460
    Samsung 850 evo 120gb
    Wd 1tb blue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakisim -- 24 Nisan 2016; 18:31:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasakisim Y kullanıcısına yanıt
    O sisteme iki kart da çok yakışır; 390'ın güç tüketim değerlerine bakıp gerçek testleri inceleyin. Eğer VS550 kaldırabilecekse 390 tercih edebilirsiniz. Bunu bir GTX970 sahibi olarak söylüyorum; zira herkes benim gibi şanslı değil ve coil whine konusundan ötürü bilgisayarlarından keyif alamayıp işi saplantıya ve dert haline getirenler oluyor. Ayrıca arada fiyat farkı olması da ikincil bir artı. Tabii Nvidia müdavimi biriyseniz ve alıştıysanız zaten bunlar bir anlam ifade etmez; direkt GTX970 alırsınız.

Ekleme: Eğer kart + güç kaynağı alacak bütçeniz varsa zaten direkt GTX980 alın. Hem coil whine sorunu 970'e orabla çok daha az, hem de 3 yıllık beklenti bakımından 970'e oranla daha yüksek ayarlarda dayanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 24 Nisan 2016; 19:06:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasakisim

Sistemim
    İ5 6500
    Kingston 16gb ram
    Msi h170 gaming m3
    Corsair 200r vs550
    Benq gl2460
    Samsung 850 evo 120gb
    Wd 1tb blue

Gayet güzel ve yeterli bir sisteme sahipsin kardeşim.. GTX 970 alırsan 3 sene çok rahat idare edecektir her türlü seni bu sistem..
  • 970 alacaksanız ileriki 3 yılda performansında düşme olacağını düşünmenizi öneririm. Daha önce 780 için de aynı şeyi demiştim, şimdi 970 için diyorum. 400 tl fazla vermiş olacaksınız, güncel oyunları 380X performansında yaşamaya başlayınca. Tercih sizin, tüm güncel eserler AMD destekliyor. Directx 12 olmasıyla da bu devam edecek ama Nvidia Shadowplay sizin için bir seviye düşük ekran kartı kullanmaktan daha önemliyse tercihinizi o yönde kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.