Şimdi Ara

Radyo Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.avermedia.com/cgi-bin/products_multimedia_usbradio.asp
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=290&page=3

Pclabs bu ürünü incelemiş ancak tarih 2003...
    Bu ürünü ya da alternatifini nerede bulabilirim? Sıfır arıyorum ve radyolu tv kartı değil, radyodan mp3 kaydı yapabileceğim radyo kartı arıyorum.

İlginize teşekkür ederim...

• niye böyle birşey arıyorsun ki? günümüzdeki tv kartlarının hemen
    hepsi radyodan mp3 kalitesinde kayıt yapabilir ve
    bu konuda performansları çok iyidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadir_en

niye böyle birşey arıyorsun ki? günümüzdeki tv kartlarının hemen
    hepsi radyodan mp3 kalitesinde kayıt yapabilir ve
    bu konuda performansları çok iyidir...

İlginize teşekkür ederim.
    Radyo kartı arıyorum çünki televizyon seyretmeyeceğim, sadece radyo dinleyeceğim ve kayıt yapacağım. Radyo kartı ihtiyacımı karşılıyor, eğer radyo kartına edinemezsem söylediğiniz çözümü düşünürüm.
  • Dostum eyvallah tv izlemio olabilirsin ama zaten avertv 203 de mp3 olarak kayıt yapıyor hem de açılırken radyo arayüzünde ise sana tvyi göstermiyor bile.Kayıt yapmak istediğin parçalar çok nadir bulunan türden değilse nette mp3 kol geziyor,ordan indir hiç radyo kartına falan para bayılma...Radyo kartı bulmazsan dediğim gibi yap bence de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_bytar_x

Dostum eyvallah tv izlemio olabilirsin ama zaten avertv 203 de mp3 olarak kayıt yapıyor hem de açılırken radyo arayüzünde ise sana tvyi göstermiyor bile.Kayıt yapmak istediğin parçalar çok nadir bulunan türden değilse nette mp3 kol geziyor,ordan indir hiç radyo kartına falan para bayılma...Radyo kartı bulmazsan dediğim gibi yap bence de...

x_bytar_x, Tv ile bir sorunum olduğu için değil Tv izleme ihtiyacım olmadığı için radyo kartı arıyorum. İhtiyacımdan fazlasını almak istemem, bu israfır. Ancak onca siteye bakmama rağmen bulamadım. Zannediyorum söylediğiniz gibi bu özellikleri içeren bir tv kartı almak zorunda kalacağım...
  • Radyo kartını bildiğim kadarıyla 0 bulamazsınız. 2.el cilere bakmanızı öneririm.

Ben de zamanında aynısından arıyodum ama adsl'ye geçince gerek kalmadı. Netten çoğu radyo yayınını takip edebiliyosunuz.

Bi seçenek daha var o da benim yine kullandığım dijital tv kartları.TRsat üzerinden yapılan radyo yayınlarını çok kaliteli şekilde kayıt yaoabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.