Şimdi Ara

Rakı bozulur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
67.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• You will cayır cayır burn
  • quote:

Orijinalden alıntı: iber94

quote:

Orijinalden alıntı: Beyin Premium

Rakı bozulur mu?

Beyler bu ouzo

tatlı bişey değil miydi bu ya damla sakızı kokuyodu dimi ?

Ya nası diyim bizim rakı gibi pek fazla anason kokmuyor biraz tatlımsı ve ilk kadehi su katarak içtim öle bembeyaz olmuyor bulanık beyaz şeklinde içindeki sakızından heralde.

• Bi yerde okudum sanirim yzude 5-6 gibi olan ickiler bozuluyormus ki bira avrdi bi kere cidden cok kotu olmsutu acilmamsi olmasina ragmen ama yzude 30-40 alkol orani olan ickiler acilamdigi surece sorun olamz demis birileri bilemem dogrumu :)
  • içinde ne olduğundan emin olmadan içme derim anana babana sor bi , sonra garip bi madde çıkar morşingen ştrayze olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 5 Mart 2012; 1:00:59 >
  • İçinde o kadar saf alkol bulunan içkide hangi mikrop barınabilir
  • O değil de bir filmde cek uzo mu ne öyle bir adam vardı. Neydi o film? Soyadı Ouzo'ydu.
  • Evet mezeler eşliğinde bitirdim beyler kafası hafif ya yeni rakı kadar kafa yapmıyor ama içim olarak süper diyebilirim.
  • o alkol oranında hiçbir mikrop yaşayamaz
  • Alkol oranı %30 'un üzerinde olan,kağağı sıkıca kapalı olan ve içine bozulabilecek muhteviyatta (süt v.b) bir ek yapılmamış bir içki bozulmaz.
  • Ouzo'ya ve Rakıya birşey olmaz. Hele 5-6 senede hiçbirşey olmaz. İçebilirsin. Ben 2sene önce 1986'da üretilmiş Pembe etiketli Yeni Rakı içmiştim gayet de güzeldi.
  • Uzo rakının miller'ıdır.
  • Yeni rakı varken, yunanların garip icatlarını mı içiyorsunuz, geçiniz!
  • Yeni Rakı durdukça güzelleşir. Sakla yıllarca iç :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.