Şimdi Ara

raleigh kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. aranızda raleigh bisikletlerinden kullanan var mı acaba. nasıl bir markadır. birtanesini gözüme kestirdim ama turkiyede yok galiba butun modelleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok popüler bir marka değildir daha çok yol ve şehir bisikletleri ile ün yapmıştı son dönemlerde mtb rüzgarından payını aldı belli başlı mtb modelleri var..

ancak mtb ise kararınız gt-giant-gary fischer-trek-specialized yol ise look-pinarello-tomassini-cinelli-trek-giant-orbea-fuji gibi markalara bakınız

aslında şuda var bisikletde şahsen markaya değil kullanılan komponent kalitesine bakarım isterse üzerinde mahmut yazsın kadro açıları malzemesi işçiliği iyi ise komponentler yeterli ve fiyat uygun ise ihtiyacımda var ise alırım..

zamanında bisanın art serisi olarak ürettiği stx-xt-lx li serileri gibi peynir ekmek gibi gitmişti..
    yada ayrıca satılan no name tange ultimate mtb kadroları gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 26 Eylül 2012; 10:01:39 >
  • fuarda cadent ft3 fitness modelini gördüm. bisiklet çok hoşuma gitti. kalite belli oluyordu. fakat üstünde tiagra komponent vardı. sonradan sitesine girip bakınca caent ft2 modeli benim için dahauygun olduğunu düşündüm. ama o da tr de yok. aslımda bi kaç rutuşla çok güzel bir bisiklet olabilir.
  • kavcakarugur kullanıcısına yanıt
    2012 de 1700tl ye cadent ft3 aldım hala da severek kullanıyorum. sen ne ettin. motor falan aldım deme sakın
  • DeCanter kullanıcısına yanıt
    Benim bu bisiklet icimde kaldi 😂 artik cok mesafe yapmiyorum bisikletle .purefix juliet le devam ediyorum.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlgm7VWbu65R4bumzYPCgVjcfUZH00HdfyYgbONcC5GeyiFrSq3U7P_uUa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende raleighin eski bir bisikleti vardı,bir tanıdık italyadan getirmişti sanırım.Zamanının cidden çok ötesi bir bisikletti sonra birine hediye ettim.O bisiklet bile çok güzeldi şimdikilerde güzeldir tahminimce.

Ayriyetten internette ilk seri üretime geçen bisiklet markası olduğu yazıyor baya köklü bir firmaymış.

@posıtıve Hocam şu mahmut yazsın lafınıza baya güldüm hakikatten öyle üzerindekiler önemli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.