Şimdi Ara

Ram hakkında yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim pc de elixir 512 ram var ama mesela 512 ddr2 333 (333)yazan yer ne oluyor tam olarak onu anladım bekliyorum acil cevap verirseniz iyi olur ram alıcamda

http://img385.imageshack.us/my.php?image=dwfffffbz9.png

resimde budur buna hangi ram uyar bu benim pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucanxD -- 6 Mayıs 2008; 23:29:10 >

• Bahsettiğin 333 ramin çalışma frekansıdır. Kullanacağınız Ramlerin tamamının aynı frekansa sahip olması uygundur..
  • aynı 333 mhz kullanması uygun olmakla beraber diyelim ki senin anakart 533 mhz destekliyor en fazla 667 ddr 2 de taksan yine 533 le çalışacaktır ddr2 33 te nadir görülür ddr olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: arda1811

aynı 333 mhz kullanması uygun olmakla beraber diyelim ki senin anakart 533 mhz destekliyor en fazla 667 ddr 2 de taksan yine 533 le çalışacaktır ddr2 33 te nadir görülür ddr olmasın

333 ü örnek verdim sadece o sondaki sayının ne olduğunu bilmiyordum sadece
  • up arkadaşlar resimde koydum cevap bekliyorum acil ram alıcamda hangileri uyar ?
  • arkdaşım senin bilgisayarın ddr2 sd ram , destekliyor. Diğerleri olmaz çünkü teknoloji farkı var.
    eski ram lerin frekansında bi ram alman lazım...
  • sen sen ol aynı mhz de al (333 dediğin olay) ben farklı aldım ama biostan ayar çektim şuan 2 ramde farklı olmasına rağmen çalışıyo :)
  • yani arkadaşlar pc me hangi ram uyar onu soruyorum bende elixir takılı 1 tane 512 mb ram ama sonundaki (333) dediğim olayı sonundaki sayıyı bilmiyorum onu soruyorum ama konu başka yerlere kayıyor

yani mesela elixir 512 mb drr2 400 uyarmı sonundaki sayı fark edermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucanxD -- 7 Mayıs 2008; 16:02:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: topalsolucanxD

yani arkadaşlar pc me hangi ram uyar onu soruyorum bende elixir takılı 1 tane 512 mb ram ama sonundaki (333) dediğim olayı sonundaki sayıyı bilmiyorum onu soruyorum ama konu başka yerlere kayıyor

hocam sen yine aynı eğer 512 mgb 533 mhz diyelim senin ram sende 667 alırsın yine uyar fakat eğer senin ram 533 mhz(sondaki senin sayı) sende 533 mhz alırsan ramlerin dual çalışır daha ii verim alırsın

• quote:

quote:

yani arkadaşlar pc me hangi ram uyar onu soruyorum bende elixir takılı 1 tane 512 mb ram ama sonundaki (333) dediğim olayı sonundaki sayıyı bilmiyorum onu soruyorum ama konu başka yerlere kayıyor

hocam sen yine aynı eğer 512 mgb 533 mhz diyelim senin ram sende 667 alırsın yine uyar fakat eğer senin ram 533 mhz(sondaki senin sayı) sende 533 mhz alırsan ramlerin dual çalışır daha ii verim alırsın

SAĞOLASINDA BENİM RAM IN 533 MHZ OLDUĞUNU nasıl anladın onuda öğrensem bana yeter.

• quote:

quote:

quote:

SAĞOLASINDA BENİM RAM IN 533 MHZ OLDUĞUNU nasıl anladın onuda öğrensem bana yeter.

hocam everest programını kurun pc nizle ilgili tüm bilgileri burdan takip edebilirsiniz

• özür kardeş linkini de veriyim sana pm atmıştın

http://www.inndir.com/program.php?id=24352
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.