Şimdi Ara

rankedda afk kalmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HamsterZ

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: HamsterZ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balgrod

quote:

Elektriği, interneti gidip veya pcsi reset atıp afk kalmış olanlar da olabilir tek taraflı bakma olaya.
    Prelerinkinden değil diğerinden bahsediyorum.

Beni ilgilendirmez.Şimdiye kadar hiç o sorunlarla karşılaşmadım.AFK kalan olursa direk 3 günün yapıştırılması gerek mazeret kabul edilmez.

Bu kadar anlayışsız olunmaz. Herkes senin gibi merkezde yaşamıyor. Türkiye'nin halini anlaman gerekiyor yoksa çok ağlarsın.

hocam oyuna ilk başladığımda ip booster almıştım 1 haftalık sonra afk kaldığım için 1 hafta ban yemiştim tam boosterı aldığım gün başlayıp bittiği gün bitmişti çok koymuştu o günden beridir ban yemiyorum

Be alaka anlamadım? Ben daha hiçbir oyunda ban yemedim ayrıca ben bilinçli afk olmaya karşıyım ama bazı aksilikler yüzünden afk kalan olabilir dikkat etmek lazım diyorum laflarımıza.

ban yemekten zevk alıyormuş ben en son 10 levelken yemiştim ban aklıma geldi ve paylaşmak istedim pek alakası yok :D

Ben göreyim diye de beni alıntıladın yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyunu 2 yıldır oynuyorum ilk defa bu kadar uzuldum 1 gunde gold2 den gold 4 e düştüm 95 puanım tam serilere cıkıcam killer 16 ya 4 solodaki jax sagolsun afk kaldı 6ya 0 tristana oynuyodum sonunda artık dk 40a kadar dayanabildik oyun sonunda karşı takım easy diyip cıktı. Son 3 saattir aglıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AraXuS

Arkadaşlar bronz ne boyle ya.3 maç win aldım 4.üyede alsam seriye gircem maça girdim sonra adamlar bot pre dedi ikiside 0-5 civarı gitti sonra vayne afk kaldı presi(lissandra)bize küfretmeye başladı gank at lan bilmemne fiZzle 10-3 gitmeme ragmen taşıyamadim,neyse bi maç daha girdim lissle 12-5 gidiyorum solodaki yasuo afk kaldı.85 lpden düştün 40 lpye.nasıl çıkacam ben bu cehennemden beyler?

Jung oynamakta ısrarcı ol.alıştır kendini.biyerden sonra kazandığın oyunlar artacak ve çıkacaksın.afklar feederlar herzaman var.sende olduğu gibi karşıyada geliyorlar.takılma okadar.

Kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.