Şimdi Ara

Razer Naga 2014 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Razer naga 2014 ü bilgisayarıma bağladım ve synapse programı indirdim , kayıt oldum , makro ayarladım vs.. . İlk bağlantıda sorunsuz çalıştı yalnız bilgisayarımı kapatıp açtığımda mouse hareket etmedi . Eski mouse u bağladığımda bilgisayarda veya usb girişinde sorun olmadığını fark ettim . Uzun süre uğraştıkdan sonra synapse programını kapattığımda mouse çalışmaya başladı ....

Sorunu net de araştırdığımda çoğu kişide synapse programının hiç çalışmadığını gördüm ve çözümünü uyguladım (bölge dil seçeneklerinden abd seçimi)
    yalnız bana bir çözüm sağlamadı . Synapse çalışmadığında asıl bu mouse u alma amacım olan makro özellikleri çalışmıyor :( .

Bunun sebebi ne olabilir ?

• varsa firmware guncelleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavyem de razer , neden söylüyorum çünki synapse programında oda çalışıyor . Klavye için bir firmware vardı ama mouse için bulamadım .

Programda son sürüm : synapse 2.0

Şöyle birde gelişme oldu programı bir kaç defa kapatıp açtım , sorun düzeldi ama garanti değil malesef :( . Yeniden kapatıp açtığımda tekrar yaptı ....

hiç bir anlam veremedim bu işe .
  • Mesajınızın üzerinden epey zaman geçmiş, sorunu çözmüşsünüzdür büyük ihtimalle ama ben yinede yazım.Aynı sorunla bende karşılaştım sebebi surface calıbratıon.Synapse 2.0 den bu kısımdaki kutucuğu aktifleştirmeyin,mouse ile mouse altlığı arasında kalibirasyon yapmak istediğinizde sıkıntı oluyor naga 2014 de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.