Şimdi Ara

Razer satıs adreslerını soylermısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben razer mouse almayı dusunuorum ızmırde oturuorum satılan hıc bır yer yok razer ında plasmasını almayı dusunuorum su anda satılan yerlerın hıc bırınde stok yok bıldıgınız bır yer varmı turkıyeye kargosu olan yabancı adres bılıyorsanız oda olur.

Razer Copperhead i ya da Logitech G5 i de beklıorum da fıyat farkı cok olucak gıbı eskısını bulamıorum yenısını nasıl bulucam onuda bılmıorum ya bunlarıda temın edebılcegım adresler varsa yazarsanız yanlıs vercegınız adreste stolarda olmasına dıkkat edersenız sevınırım..

• www.razer.com dan alışveriş yapabilirsin
  • ooo ilk postta razer meyzır neyse

www.dijitalcenter.com var

aslında kendinde yazabilirdin dijitacenter diye illa başkasının reklam yapmasına gerek yok.
  • Dıjıtal centerda su anda yok bılıorum baska adres varmı bıldıgınız herıfler zaten ana sayfayada yazmıslar yok dıe gelcek demıste allah bılır ne zaman neyse bılen varsa baska yazabılırmı saolun...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: nemesis returned

aslında kendinde yazabilirdin dijitacenter diye illa başkasının reklam yapmasına gerek yok.

+1
  • Ilk msjımda plasma dıe belıtmıstım ama dıjıtal centerda sadece magma sı var onun da rengı gusel deıl para vermısken neden guselını almayım ana sayfada zaten herıfler yazmıslar yok gelıcek dıe ama kım bılır ne zman gelır onun ıcın bıldıgınız bı yer varmı dıe sormustum turkıyede 2 sıtede satısı var bıldıgım magma ıkısıde ben plasma ıstıorum umarım ona gore yazarsınız cvp ları PLASMA buyuk buyukte yazdım kusura bakmayın bazıları reklam yaptıgımı sanıo ama yanlıs anlasılmak kotu sey ya saolun
  • Forumda belli firmalarda bizzat çalışan ve bunu saklayarak firmasının sattığı ürünleri pohpohlayan tipler olduğu artık bilinen bir gerçek . Firmalarının hizmet kalitesini artırarak isim yapmaya çalışmaktan çok sadece getirdiği extrem ürünleri ön plana çıkarıp , forum ortamlarında -akılları sıra- çaktırmadan bu ürünleri överek zengin olacağını zanneden tipler yüzünden bu tür mesajlara temkinli yaklaşır olduk .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy -- 21 Ağustos 2005, 3:54:42 >
  • Boyle olcagını bılsem yazmazdım zaten yanlıs anlamanıza uzuldum amacım reklam falan deıl sadece bılgı almaktı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.