Şimdi Ara

Razer Surround Kendi Aktivasyon Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 de kraken pro v2 almıştım ve uzun süredir razer surround pro kullanıyordum.
    Bu gün ise surround programının yenisi gelmiş bende eskisini silip yenisini kurdum ve girişte aktivasyon kodu istiyordu.
    Kod için ise hesabınızda ürün kayıtlı olması gerekiyor benim zaten kayıtlı ve desteğe kod almak için yazdım.
    Razer ise kraken için kod veremeyeceğini söyledi ve güncel kulaklık almam gerekiyormuş.
    Eskisini kuracağım program sitelerinde yok, yenisini ise kullanamıyorum.

Bunun gibi sorun yaşayanlar varsa iletişime geçebilirlerse çok iyi olur.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Razer Surround Kendi Aktivasyon Sorunu: Nedenleri ve Çözümleri

Razer Surround, oyuncular için sürükleyici bir ses deneyimi sunan popüler bir yazılımdır. Ancak, bazı kullanıcılar Razer Surround'u etkinleştirmeye çalışırken sorun yaşayabilir. Kendi kendine aktivasyon sorunuyla karşı karşıya kalırsan, aşağıdaki adımları izleyerek sorunu giderebilirsin:

• Razer Aktivasyon Kodunu Kontrol Et: Razer Surround'u satın aldıktan sonra bir aktivasyon kodu almış olman gerekir. Bu kodu yanlış girersen, aktivasyon sorunu yaşayabilirsin. Kodu dikkatlice kontrol et ve tekrar girmeyi dene.

• İnternet Bağlantını Kontrol Et: Razer Surround'u etkinleştirmek için aktif bir internet bağlantısı gerekir. İnternet bağlantınının olduğundan ve kararlı olduğundan emin ol.

• Güvenlik Duvarını Kontrol Et: Güvenlik duvarı yazılımın, Razer Surround'un internet sunucularına erişmesini engelleyebilir. Güvenlik duvarı ayarlarını kontrol et ve Razer Surround'un eklendiğinden emin ol.

• Yazılımı Yeniden Yükle: Yazılımla ilgili bir sorun varsa, Razer Surround'u yeniden yüklemeyi dene. Bu, bozuk dosyaları onarabilir ve aktivasyon sorununu çözebilir.

• Razer Destek Ekibiyle İletişime Geç: Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, Razer Destek Ekibiyle iletişime geçebilirsin. Sorunu ayrıntılı olarak açıkla ve aktivasyon kodunu sağla. Destek ekibi, sorunu gidermek için sana yardımcı olacaktır.

Bu adımları izleyerek, Razer Surround kendi aktivasyon sorununu çözebilir ve oyunlarda sürükleyici bir ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hocam eski sürüm için interneti araştırdınız mı?
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Başka sitelerde elbette var eski sürümleri fakat kendi sitelerinde bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

Başka sitelerde elbette var eski sürümleri fakat kendi sitelerinde bulamadım.
    Kendi sitesinde olmaması normal hocam, yeni sürümü çıkmış sonuçta. Sizin yerinizde olsam eskisini indirip denerdim başka siteden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.