Şimdi Ara

RAZER VİPER marka MOUSE ALCAM...NASIL BİŞİ SİZCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün callofduty2 oynarken sinirden quake marka RF optik mousemin içine etttim.scroll lock u kırıldı çalışmıyoyani.tekerlek olanşeyi yani...:D ama tuşlar da filansorun yok ama ben bu tekerleğe ok adar çok alışmışımki çok zor lanıyom...
    gelelim asıl konuya ben bugün bi mouse almaya kara verdim...RAZER VİPER marka deli bir mose gözüme ilişti.dehşet birşey resmen yaaa....resmini alta koycam.meraketmeyin.bundan daha iyi bir mouse biliyosanız resmini koyun yada markasınnı yazın.bayramdansonraya kadar müddetim var....ona göre....msjlarınızıbekliyorum...
     RAZER VİPER marka MOUSE ALCAM...NASIL BİŞİ SİZCE

nasıl bişi sizce iyimi?bbide özellik bakımından 1600dpi.tuşlar kauçuk kaplama , usb bacak ama giriş ucu altın kaplama...iletkenlik süper yani:))))
    fiyat vatan bilgisayarda :42£+KDV
    Bİ mouse için fazla mı bu para?

• arkadaşım eğer bilgisayarda oyun oynuyorsan kablosuz alma benim hala oğlu aldı neteten cz onuyoruz mouse ye küfür etmekten oyun oynuyamıyor
  • bende kablosuz a4 var (office 8k) valla herşekilde süper bi mouse. sana tavsiyem a4 ün yeni oyun serileri gelecek hmm neydi 718 di herhalde sitesinden bak. bu mouselarda dpi ayarlama felan var ve bu mouselar 2000 dpi. benden sölemesi yanlız kablolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zygoma -- 11 Ocak 2006 11:58:46 >
  • paran varsa razor serisi bir mouse tavsiye ederim ama o kadar para veremeyeceksen a4 tech x718 i rahatlıkla tavsiye edebilirim oldukça seri geldi mouse bana
  • Viper eski bir model nerden bulup getirmişler bilmiyorum ama onun yerine Logitech mx518 yada razer diamondback alabilirsiniz.
    http://www.dijitalcenter.com/asp/listgroup.asp?Group_ID=O.001.02
    www.hepsiburada.com
  • razer diamondback almanı öneririm.ikinci el forumunda ara temiz birşey bulabilirsin daha hesaplı olur senin için.
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvador_Limones -- 12 Ocak 2006 10:02:11 >
  • VALLA BEN HALA ANLAMADIM NEDEN KABLOSUZ KULLANAMAMMIZ GEREKTİGİNİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

VALLA BEN HALA ANLAMADIM NEDEN KABLOSUZ KULLANAMAMMIZ GEREKTİGİNİ

hızlı oyunlarda mouse yavaş kalıyor
    oyun oynayamıyorsunuz..
  • gösterdiğiniz fareden bende var ,fare cok güzel;rahat,kullanışlı,altındaki teflon ayaklar sayesinde masa üstünde cok rahat hareket ediyor kısaca tam bir oyun faresi.Size önerim eğer kulaklıkta almayı düşünüyorsanız dijitalcenter da bulunan kampanyalara bakın.Ben öyle aldım ,aslında 5.1 kulaklık alacaktım ,kampanya sayesinde ikisini birden aldım cok ucuza geldi.Şimdi dediniz fare tek alırsanız 53 euro , kulaklık 99 euro(ikiz set).Ama ikinini birden alırsanız ikisi toplam 100 euro denk geliyor (bir razor diamondback copperhead fare + 2 tane medusa 5.1 kulaklık vede kulaklık amfisi ,kısaca tam bir oyun seti).
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

VALLA BEN HALA ANLAMADIM NEDEN KABLOSUZ KULLANAMAMMIZ GEREKTİGİNİ

kablosuz mouse lar genelde pille çalıştığı için ağır ve hantal oluyorlar.. bu nedenle oyun ve 3boyutlu uygulamalar için kablolular en iisi @ibrahim_TURKEY dostum bence viper alma alacaksan razer diomandback al hem daha yeni hemde optik motorunda sapıtma problemi yok.. viper lar bu yüzden sorun çıkardı ama diomandback te bu sorunu halletmişler alabiliyorsan hemen al derim hemde 1600dpı ama mouse u alırken yanındada mutlaka exactmat mousepad almayı unutma en ii performansı bu teflondan yalılmış müthiş mousepad ile alırsın

• şu an burda 2 olay var sanirim dikkat ceken

1-neden kablosuz mouse ---cok basit kablo derdinden kurtulmak icin :) ancak bunun arti ve eksileri var bende bi ara mouse konusunda kararsiz kalmiştim 2 tane mouse arasinda gidip geldim bunlardan biri razer digeri ise logitech mx 1000 di

mx1000 lazer tercih ettim..bunun arti ve eksilerinden bahsediyim

mouse cok guzel gidiyor hani derlerya şıkır şıkır kayiyor o hesap :) ancak şu kotu yani var ozellikle fazla zaman harciyorsaniz yan tarafta mutlaka bi mouse bulunudrmaniz gerek cunku pilil bitince yari yolda kaliyorsunuz o nun dışında oldukça memnunum..

razer işinde ise tek dezavantaj cook hafif oluşu ..tabi bu kişisel bi istektir kimi hafif mouse sever ama ben tercih etmemiştim..ama razer aldignda oldukcaa hafif bi mouse seni bekliyor .

ve i bir mouse ile birlikte ii bir mouse pad de alman gerek bence

• reklam olmasın elimde cok temiz razer magma mouse var.(sıfır) almak istersen pm'le irtibata gec. :)
  • pahalı gıbı mouse için
  • güzel mouse, ama buna vereceğin paraya biraz ekleyip Cooperhead ' i tercih edebilirsin...
  • arkdaşım zten dionond back modelinin almaya karar verdim.mouse padi de yanında bedavaymış.kampanyadaymış yani.....:))))))))kablolu hemde...:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.