Şimdi Ara

RealBench V2.2 ( Sistemine Güvenenleri Buraya Alalım ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
10
Favori
9.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i7_4790k

Listeye ekledim hocam senide , opengl hata almasan demekki puanda artış olcak ilginç heralde driverdan falan olablir.

Listeye: Amd fx6200 @4.4ghz 1.44v / 4gb corsair 1600mhz / P.color 4850 GDDR5 şeklinde değiştirirsen daha iyi olur driver yeniledim şuan tekrar deneyeceim önce stok sonra 4.3ghz hızlarda XMP profili açmak için tek corsairi taktım diğer ramlerimi söktüm :)
  • Yeni aldığım notebook ile deneme yaptım ama bu kadar düşük beklemiyordum, driver filan mı eksik acaba

i7-4810MQ-GTX870M-8GB 1600 mhz ddr3

RealBench V2.2 ( Sistemine Güvenenleri Buraya Alalım )
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Ekran kartından olabilir sanırım.

Galiba dostum şuan driver güncelledim 13.9a tekrar test yapacağım...
  • Sonucu belirleyen en önemli faktör hangi bileşen? Asus'un listesine göre 1. Sıradaki elemanın ekran kartı gtx 580, işlemcisi ise İ7 990X. O zaman ben yapsam bu testi dünyada 1. Olmamam için bir sebep yok. Enterasan! Yarın yapıp sonuçları paylaşacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam suan iş yerindeyim güncelleme yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcatraz_tr

Sonucu belirleyen en önemli faktör hangi bileşen? Asus'un listesine göre 1. Sıradaki elemanın ekran kartı gtx 580, işlemcisi ise İ7 990X. O zaman ben yapsam bu testi dünyada 1. Olmamam için bir sebep yok. Enterasan! Yarın yapıp sonuçları paylaşacağım.

i7 990x i7 4790dan iyi bir işlemcidir....
  • iyi bile yapmış bence hocam
  • Listeye eklicem hocam şuan çalısıyorum kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

Sonucu belirleyen en önemli faktör hangi bileşen? Asus'un listesine göre 1. Sıradaki elemanın ekran kartı gtx 580, işlemcisi ise İ7 990X. O zaman ben yapsam bu testi dünyada 1. Olmamam için bir sebep yok. Enterasan! Yarın yapıp sonuçları paylaşacağım.

Öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü epey eski bir işlemci ama olabilme ihtimali de vardır tabi sonuçta X serisi bir işlemci ama ekran kartı çok düşük. Gtx 580 takılı bir PC'ye 5960X taksan yine bir şey değişmezki. (Tabi baz aldığım konu oyunlar ve 3D grafik)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

Öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü epey eski bir işlemci ama olabilme ihtimali de vardır tabi sonuçta X serisi bir işlemci ama ekran kartı çok düşük. Gtx 580 takılı bir PC'ye 5960X taksan yine bir şey değişmezki. (Tabi baz aldığım konu oyunlar ve 3D grafik)

Burda önemli olan oyun değil ama :) GPUsu çok kuvvetli bir kart gtx580... ayrıca 990x ise gerçekten 4790dan kuvvetli bir işlemci dediğin gibi zaten xtreme serisi... QX9850 i5 2500k ile kapışırdı vaktinde.... çabuk ölen işlemciler değil inadına yaşıyorlar :)

• alcatraz_tr A kullanıcısına yanıt
    Test sonuçlarını bekliyorum hocam
  • i7_4790k İ kullanıcısına yanıt
    Yarın yapıp paylaşırım. Umarım İ7 2600k Yüzünden hezimete uğramam 4.6 Ghz'de çalışsa da insan bi yandan düşünüyor

•  RealBench V2.2 ( Sistemine Güvenenleri Buraya Alalım )

4670k @3.8
    Gskill ripjawsx 2x4 Gb @1600
    Samsung 840Evo Rapid
    Sapphire 7870 Ghz Ed. 2Gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChesterSky

4670k @3.8
    Gskill ripjawsx 2x4 Gb @1600
    Samsung 840Evo Rapid
    Sapphire 7870 Ghz Ed. 2Gb

Dostum ram timinglerini ayarla CL11 de çalışıyor ramler xmp profilini aç

• ChesterSky kullanıcısına yanıt
    Sabah güncellencek listeye eklenceksiniz hocam .
  • ChesterSky kullanıcısına yanıt
    Xmp aç hocam sonuçlar biraz daha artar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Bu benchin sonunda ki videoda hangi işlemciyi oc liyorlar o kafalarını aşağı pusup değerlere bakan ikili beni gülmekten kırdı geçirdi mouse hareket edince benchde bozuluyormuş baya uzun sürüyor ama bench bilginize

Bu arkadaşla hemen hemen aynı ama benim ki biraz daha fazla.

@FIREWALL

Senin girdiğin hiçbir teste girmemeye karar verdim, zaten geçemiyoruz bari triplere girmeyelim.

• i7_4790k İ kullanıcısına yanıt
    Image Editing
    94263
    Time:91.021

Encoding
    67440
    Time:177.757

OpenCL
    37693
    KSamples/sec: 736

Heavy Multitasking
    53920
    Time:181.377

System Score
    55790
  • benden fazla çkmış tulpar t7 benim cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetf26 -- 3 Eylül 2014; 8:26:39 >
  • Yok hocam ya ben daha yüksek bir performans bekliyordum :( bu akşam aleti biraz kuracalayıp bir daha test yapayım

@ahmetf26

mesajını sonradan gördüm o zaman benim beklentiler mi yüksek ne anlamadım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 3 Eylül 2014; 8:33:09 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.