Şimdi Ara

rebirth itemle yanan silahlar!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bu işi anlamadım bilen varsa lütfen yardımcı olsun +7 ve posion basılı high clas bütün silahlar

rebirth yapılarak yanabilio dediler bende claver bastım 7 posionlu ama rebirt olmuo

bilen bi arkadaştan yardım bekliorum saygılarımla!!!!

• yok mu ya bir allahın DH lısını konu hakkında bişey bilen?
  • böyle topicler 1112223335854 kez açıldı belkide açılmamıştır ben emin diilim çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: flora__

böyle topicler 1112223335854 kez açıldı belkide açılmamıştır ben emin diilim çünkü

al işte bi dangalak daha rank yapmaya calışıo kendi kafasınca
  • Kardes itemin rebith olması icin +1de iken High class olması lazım +7 iken deil

@flora__
    böyle topicler 1112223335854 kez açıldı belkide açılmamıştır ben emin diilim çünkü

Attıgın her mesaj gereksiz post kasma adam gibi msj ını at
  • ben san anlatam en iyi 2 sınıf itmeler yanıyo diye biliyom rogue lerin sahrd ve mirage
    warriorların raptor ve glave gibi
  • ama bana +7 dediler bende 4 gündür uğrasıorum ne edem en son care buraya ayzdım millet gibi hoplayınca topic acmıorum ben
  • peki bu görevden düşen defanslı chitinler rebirt oluyomıu=
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dogan_Hawk

Kardes itemin rebith olması icin +1de iken High class olması lazım +7 iken deil

@flora__

ama dediğin gibi ise cleaver'lara nasıl rebith basılyolar cleaver +1 ken middle class bende +7 fpme basamıyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dogan_Hawk

Kardes itemin rebith olması icin +1de iken High class olması lazım +7 iken deil

@flora__

ÇOK doğru konuşuyorsun kardeş

ARTIK BÖYLE ADAMLARIN ÜSTÜNDE ONAY BEKLİYOR DEĞİL |POST KASIYOR| yazıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazY_ArcherY -- 20 Ağustos 2006; 18:18:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shytan

ben bu işi anlamadım bilen varsa lütfen yardımcı olsun +7 ve posion basılı high clas bütün silahlar

rebirth yapılarak yanabilio dediler bende claver bastım 7 posionlu ama rebirt olmuo

bilen bi arkadaştan yardım bekliorum saygılarımla!!!!

Anlattıgın sekildeki bir item kesinlikle rebirth our ve posionlu bir silahsa yanar str li bir giysi ise mesela yanıp söner +8 olanı devamlı yanar ...

Sen ben ce kagıdı yanlış aldın sanırım rebirth iteme cevirme kagıdı ayrı rebirth olan itemi upgrade etmek ayrı en alt ta ve en soldaki kagıd dogru olanı problem bundan kaynaklanıyordur baska bir şey olacagını pek sanmıyorum ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.