Şimdi Ara

Recai Kavruk Nerde Hani Gelmişti ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kavruk gel ama bu hatunu getirme türkiyeye

Recai Kavruk Nerde Hani Gelmişti ?
  • Recai Kavruk kim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

kavruk gel ama bu hatunu getirme türkiyeye

Adam şöhret olsa da çocukluk aşkını unutmamış.Nikahı da basmış işte, karakterli adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Recai Kocaman kim midir ?
    Siz kimsiniz dicem de ayıp olacak şimdi.

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: OkanBJK1903

quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...

Buyrun

Siz Emmim Bitli Salman ı tanır mısınız...

Ya illa herkesi tanımak zorunda mıyız arkadaşlar ? Sorduk üstü kapalı da olsa cevap verene teşekkür edelim artık..

• quote:

quote:

Recai Kocaman kim midir ?
    Siz kimsiniz dicem de ayıp olacak şimdi.

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

quote:

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...

Buyrun

Siz Emmim Bitli Salman ı tanır mısınız...

Ya illa herkesi tanımak zorunda mıyız arkadaşlar ? Sorduk üstü kapalı da olsa cevap verene teşekkür edelim artık..

forzabesiktas.com'da bi abimiz, duyumlarıyla meşhurdur.

• quote:

Bayanın nesi var anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Tosun gibi maşallah.

• quote:

quote:

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...

ekşiden alıntı yapıyım size :D

quote:

quaresma ve guti transferlerinde hic bir zaman net bilgiler verememis ama nedense bu transferler gerceklestiginde sanki transferlerle ilgili tum detaylari vermis gibi kendi reklamini yapip olayi sahiplenmistir. transferler zora girince bekleyip gorelim, sabirli olalimdan baska hicbisey yazmamasina ragmen nasil yuzlerce forza uyesini bu kadar etkileyebildi hayret ediyorum. robinho transferi icin cok net ifadeler kullandi, robinho 6 agustosta besiktasta dedi. bakti ki transfer gerceklesmeyecek, ibrahimovic, adebayor gibi isimler ortaya atti. amac hem heyecan yaratip popularitesini yukseltmek hem de gerceklesmeyen robinho transferini tepki almadan ortbas etmekti. en son sercan yildirim icin kesinlikle besiktasta dedi. tarih bile verdi(super kupa maci sonrasi). bu kez nasil kiviracak acaba.

quote:

tahminimden de erken kivirmistir. 6 agustosta twitterina aynen sunlari yazmisti: hadi gecenize renk katalım biraz robi sercan tamamdır kesin ve net olarak.
    2-3 saat sonra yazdigini sildi(tukurdugunu yaladi)
    besiktas taraftarlarinin duygulariyla oynayan, olmayacak transferlerle umit verip kendi egosunu tatmin eden, forzada 32 yasinda oldugu gorunen ama yazdiklarina bakilirsa ergenlikten yeni ciktigini dusundugum forzabesiktas yazari.

quote:

soylenenlerin aksine cenk gonen ve ersan gulum transferlerini bilmemistir. kiralik gelen ramazan ozcan gidince besiktasin kaleye 3uncu bi isim alacagi zaten belliydi. besiiktas genc bir kaleci alacak demek marifet degil, bu asikar zaten. sadece 1 yerli stoperi olan takima(ibrahim toraman) bir defans oyuncusu daha gelecek demek de marifet degil.(ersan gulum)
    quaresma ve gutinin gelecegini sagir sultan duymustu zaten. bu adam altini cize cize kesin ve net bir sekilde ozan ipek besiktasta dedi. sercan besiktasta dedi, hatta 9 numarayi giyecek dedi. robinho besiktasa adebayorla birlikte gelecek dedi. ronaldinho icin berlusconi ile randevu alindi dedi. hatta zlatan ibrahimovic gelebilir dedi.robinho icin verdigi tarihler de soyle idi: dunya kupasi biter bitmez' daha sonra 6 agustos, daha sonra 10 agustos. simdi de konusmama karari almis sozde duyumcu recai. konusma zaten. konustukca batiyorsun. notlarini, dip notlarini kendine sakla. golge etme, izleyelim q7 mizi gutimizi, hayal dunyan senin olsun.

quote:

henuz kesinlesmemis, gorusme asamasinda olan transferleri bile gerek twitterinda gerek forzada bitti diye duyuran, ama soylediklerinden kendisi de emin olmadigindan bu duruma onlem olarak yazilarinin sonunda sacma sapan notlar veren(resmi sitede cikmadan inanmayalim vs) kendi pirimini yapmaya calisan duyumcu. hadi bi yerlerden biseyler duydugunu, kaynaklarinin saglam oldugunu farzedelim. neden gorusmeler suruyor falan yerine bu is bitti deyip insanlari umutlandiriyor acaba? mesela robinho icin kesin anlasildi dedi. hatta hakan gundogara bok atti, senden once ben verdim haberi, muhabir mi olsam ne yapsam, egom tavan yapti falan gibi zirvalar yazdi. kardesim bi huzur ver de insanlar q7nin gutinin tadini cikarsin. dun helsinkiyi 2-0 yendik, insanlar forumlarda yillar sonra ilk kez umut veren bir baslangic yapan takimimizi konusacagina bu adamin robinho sartlandirmasina kanalize oldular. balonunun patlamasina 12 gun kaldi.transfer mevsimi bitiyor. eger robinho yerine o ayar bir adam alirsak sakin kivirma transfer sevincimize siginip. "ben demedim mi robinho gelecek diye, o gelmedi ama gelen x te ondan asagi kalmaz" gibi seyler yazma sakin. sen ustune basa basa robinho besiktasta dedin. sakin unutma e mi recai!

bir de benim arkadaslarim bile bu adama inaniyorlar inanilir gibi degil. cinci hocalara kanan cahil insanlara artik sasirmiyorum.

• darkprince... sağol

Nevzat122, bu kadar açıklayıcı bir cevap olamazdı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

quote:

quote:

Tosun gibi maşallah.

çok ayıp beyler ne de olsa 3-5 gün sonra yengemiz olacak o

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

quote:

quote:

Tosun gibi maşallah.

Etli butlu ne güzel işte

• BJK sapıkmısın :) Size ne kadının etinden budundan :D
  • quote:

BJK sapıkmısın :) Size ne kadının etinden budundan :D

bekleye bekleye kayış koptu bunlarda hocam
  • quote:

BJK sapıkmısın :) Size ne kadının etinden budundan :D

Yok yani tombul demiş de, hani yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye bir laf vardır, ona istinaden
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.