Şimdi Ara

Recai Kavruk Nerde Hani Gelmişti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu Recai kafa yapıyo demedi demeyin 1 aydır kavruk geldi diyo adam ortada yok saydırıcam recaiye en sonunda duyum falan yok mu forzadan

• İlla her akşam aksion arıyonuz bu akşamı bali sakin gecirek
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastson59

İlla her akşam aksion arıyonuz bu akşamı bali sakin gecirek

yok hacı recaiye gıcık oldum bi gün duyum veriyo ertesi gün susuyo bi gün geldi diyo ertesi gün sessiz.Geldiyse adam gibi çık kesin geldi beyler de adam gibi hala doğru düzgün bişey dediği yok ..

• Adam popüler olma peşinde tabi kıvıracak.

Şu duyumcularda bi ilgileniyoruz lafını söylemeyi beceremediler ya. Aslında ilgileniyoruz lafını kullansalar popüler olamazlar tabi, oda ayrı mevz. Adamlar kesin geldi, kesin şu gün bizde diye konuşuyorlar 100 tane atıyorlar 1 tane tutuyor o zamanda kral oluyorlar işte.

ben yinede diyorum bakın bu adamları resmi sitede görmeden inanmayın. Bilgisayar botu bile olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Adam popüler olma peşinde tabi kıvıracak.

Şu duyumcularda bi ilgileniyoruz lafını söylemeyi beceremediler ya. Aslında ilgileniyoruz lafını kullansalar popüler olamazlar tabi, oda ayrı mevz. Adamlar kesin geldi, kesin şu gün bizde diye konuşuyorlar 100 tane atıyorlar 1 tane tutuyor o zamanda kral oluyorlar işte.

ben yinede diyorum bakın bu adamları resmi sitede görmeden inanmayın. Bilgisayar botu bile olabilirler.
    Sözde bu akşam tribünde olacaktı sonra shalke söylentileri çıktı sustular bu akşamda schuster barselona ile anlaşmış sanırım dedi bidahada robinho dan haber alınamadı gündeme göre atıp tutuyor boş insan bu recai.
  • quote:

Sözde bu akşam tribünde olacaktı sonra shalke söylentileri çıktı sustular bu akşamda schuster barselona ile anlaşmış sanırım dedi bidahada robinho dan haber alınamadı gündeme göre atıp tutuyor boş insan bu recai.

Alıntıları Göster
    Recai yazdı;

Bizim Beşiktaşlılığımızı 2,3 Velet Sorgulayamaz.. Esmer Gelsin Görüşürüz Herkese iyi geceler.
  • quote:

Alıntıları Göster
    beyler recai abiye inanıp inanmamak sizin elinizde.ister inanın ister inanmayın.

açıkçası ben bişeyler bildigini düşüyorum ancak resmi sitede görmeden de asla inanmam yani.sadece millet heyecanlanıyor haliyle bizde heyecanlanıyoruz o kadar.

bi geceniz de ekşın olmadan geçsin

• quote:

Alıntıları Göster
    Kardeş sana saygım sonsuz, tüm Beşiktaşlı arkadaşlarıma kardeşlerime ve abilerime olduğu gibi. Ama lütfen böyle saçma başlıklar açmayın, inanın hiç gereği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Kardeş sana saygım sonsuz, tüm Beşiktaşlı arkadaşlarıma kardeşlerime ve abilerime olduğu gibi. Ama lütfen böyle saçma başlıklar açmayın, inanın hiç gereği yok.

dostum huniler hazır evde bekliyoruz kusura bakmada ne kendimi ne de diğer beşiktaşlı kardeşlerimin enayi yerine konmasını hazmedemem ayrıca recai abinin bjklılıgını sorgulamıyorum duyumları sallama diyorum hani bugün tribünde olucaktı düzgün sallasınlar ilgileniyoruz desinler en azından bitmek üzere desinler bitti demesinler !!!
  • Recai abi hic bi zaman stadda olcak demedi ki
  • Orijinalden alıntı: aaydin89

5i bi yerde dedi fenerin transferleri olurken açıklanıcak demeyi kastetti twitterından takipçileri varya salla ne tutturursam kardır hesabı resmen enayi yerine koyuyo milleti evet geldi diyo gelmesse nolcucak peki ??? kusura bakmayın ama şöhret sevdalılığı var birazda !
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizmaemre

quote:

dostum huniler hazır evde bekliyoruz kusura bakmada ne kendimi ne de diğer beşiktaşlı kardeşlerimin enayi yerine konmasını hazmedemem ayrıca recai abinin bjklılıgını sorgulamıyorum duyumları sallama diyorum hani bugün tribünde olucaktı düzgün sallasınlar ilgileniyoruz desinler en azından bitmek üzere desinler bitti demesinler !!!

Tamam çok haklısın, bir şey demiyorum ANCAK eğer bu durum 1 Eylül'den sonra hiç değişmezse haklısın dostum. Şu an da haksız değilsin ancak bahsedilen insan Robinho, Brezilya Milli Takımının en tehlikeli, dünyanın da sayılı oyuncularından birisi bu bahsettiğimiz insan. Q7 transferinde bilmemkaç bin euro için günlerce beklenilmişti hatırlıyorsan, gerisini sen düşün.

Eğer ki 1 Eylül'e kadar hiçbir şey değişmezse ben de seninle birlikteyim hiç merak etme

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizmaemre

quote:

Tamam çok haklısın, bir şey demiyorum ANCAK eğer bu durum 1 Eylül'den sonra hiç değişmezse haklısın dostum. Şu an da haksız değilsin ancak bahsedilen insan Robinho, Brezilya Milli Takımının en tehlikeli, dünyanın da sayılı oyuncularından birisi bu bahsettiğimiz insan. Q7 transferinde bilmemkaç bin euro için günlerce beklenilmişti hatırlıyorsan, gerisini sen düşün.

Eğer ki 1 Eylül'e kadar hiçbir şey değişmezse ben de seninle birlikteyim hiç merak etme

Alıntıları Göster
    Şimdi uyumadan önce bu konudaki herkesi Huni Ana Konusuna bekliyorum, birlikte geri sayım yapacağız. Ve pozitif enerjimizi ortak bir noktada toplayıp işin sonundan mutlu çıkacağız, öyle ya da böyle.

Gelirse ekime, gelmezse kasıma arkadaşlar olay budur

• quote:

Şimdi uyumadan önce bu konudaki herkesi Huni Ana Konusuna bekliyorum, birlikte geri sayım yapacağız. Ve pozitif enerjimizi ortak bir noktada toplayıp işin sonundan mutlu çıkacağız, öyle ya da böyle.

Gelirse ekime, gelmezse kasıma arkadaşlar olay budur

Alıntıları Göster
    Recai kim bu forumda mı

• quote:

illaki mektup mu yazalım.

Erdem Ulus'un twitterdaki mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci ilyas

quote:

illaki mektup mu yazalım.

Erdem Ulus'un twitterdaki mesajı.
    sakin olun bi. her seferinde böyle yaygara koparmanın anlamı nedir ? oturun bekleyin şunun şurasında transfer sezonunun bitmesine az kaldı.

AK KARA BELLİ OLACAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanBJK1903

quote:

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...

Buyrun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: OkanBJK1903

quote:

Recai kim bu forumda mı

Recai kim yaa...

Buyrun

Alıntıları Göster
    Recai Kocaman kim midir ?
    Siz kimsiniz dicem de ayıp olacak şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Recai Kocaman kim midir ?
    Siz kimsiniz dicem de ayıp olacak şimdi.

Alıntıları Göster
    komutan logar, KAVRUK bir cisim yaklaşıyor....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.