Şimdi Ara

Recovery mode çeşitli hatalar nedeniyle (1611, 1602, 3194, 2005) tamamlanamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde bir iPhone4 var, Almanya'dayım ve ebayden bu haliyle aldım. Kabloya taktığımda şuan sadece usb kablo ve itunes işareti gözüküyor. Dün şarjdayken bu işaretin üstünde tuşkilidi ve yanda i harfi vardı. i'ye basınca Imei: unknown iccid unknown yazıları çıkıyordu. (unknown yerine unbekannt yazıyor almancası, bilmem önemli mi?) ama bugün şarja taktığımda sadece usb kablo ve itunes işareti çıkıyor.

Forumda benzer sorunlarla ilgili açıklamaları takip edip kurtarmayı denedim ama yapamadım. İtunes en son 1611 Hatası veriyor. Daha önce 3194, 1602, 2005 gibi hatalar verdi.

redsn0w'la recovery denedim. 6.0.1 le denediğimde missing keys.plist data for this build hatasını verdi. 5.1 denediğimde Exploding failed dedi.

Bu arada host dosyamı daha önce adobe programları yüklemek için değiştirmiştim. şuan orjinal haline getirdim, apple yazan satır yok. kaspersky'i devre dışı bıraktım. yine de olmadı.

Evet, şuan bu telefonu aldığım için pişmanım, pek çıkar yol gözükmüyor, ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• pek umursayan olmadı ama ben tekrar yazıyım. host dosyamı tamamen sildim, windows güncellemelerini de yaptım ama pek fark yok. anladığım kadarıyla recovery mode yada dfu mode da olmama bağlı olarak 1611 yada 1602 hatası alıyorum. 9006 aldığım da oldu aa şuan son durum yine 1611 hatası.

Hala bir umut tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.