Şimdi Ara

Referral meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler açtıgım referral accountuna direct debitle xp boost alıp 5 levele kassam asıl account ban yermi dersiniz ? Riot oyle biseye değinmemiş.

• riot türk zekasını ise katmadıgı icin boyle seyler akıllarına gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif_1991

riot türk zekasını ise katmadıgı icin boyle seyler akıllarına gelmiyor

Zekan yok diye Türkleri kıskanma ! Her konuda Türk zekasıda Türk zekası.Yurt dışında adamlar rahat,günlük 5-10 euro para alıyor ogrenciler(Liseliyim).Bizde 5 Euro 13 TL ediyor.Haliyle onların ucuza aldıgı şeyi kurlar yùzünden biz pahalıya alıyoruz.Ve de boyle şeylere başvuruyoruz.Anladın mı şimdi ?
  • algılamanda sorun var anlasılan daha okudugunu anlayamıyorsun. Okuyup okumadıgın hakkında da suphelerim var. Neyse uzatmayacagım. Normalde referral diye kasılan hesapları tanıdıklarının actıgı dusunuldugu icin o hesapların seninle tek baglantısı oyunu onlara senin tavsiye etmis olman bilmem anlatabildim mi atarlı arkadasım? Ipye gore ban atarlarsa isler degisir. Son olarakta bir onceki postta dedigim sey tamamen senin riot referrallarda kullanılırsa asıl hesapta ceza alacak yada almayacak diye bir acıklama yapmadı demeneydi. Genelde Turk zekası lafı kimsenin aklına gelmeyen seyler bizim aklımıza geldıgı icin kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulSeeder

algılamanda sorun var anlasılan daha okudugunu anlayamıyorsun. Okuyup okumadıgın hakkında da suphelerim var. Neyse uzatmayacagım. Normalde referral diye kasılan hesapları tanıdıklarının actıgı dusunuldugu icin o hesapların seninle tek baglantısı oyunu onlara senin tavsiye etmis olman bilmem anlatabildim mi atarlı arkadasım? Ipye gore ban atarlarsa isler degisir. Son olarakta bir onceki postta dedigim sey tamamen senin riot referrallarda kullanılırsa asıl hesapta ceza alacak yada almayacak diye bir acıklama yapmadı demeneydi. Genelde Turk zekası lafı kimsenin aklına gelmeyen seyler bizim aklımıza geldıgı icin kullanılır.
    '' Gel gidelim köyümüze ! ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoyoTe !

'' Gel gidelim köyümüze ! ''

Alıntıları Göster
    şahsen benim fikrim eğer kullanıcı adları benzemez ise örneğin asdasd1 ve asdasd2 gibi olmazsa asıl acc un banlanmaz çünkü düşünsene bu yolla rp alan kaç kişi olacaktır ve adamlar onları kimin davet ettiğini falan mı araştıracaklar ki araştırsalarda böyle bir kural yok senin davet ettiğin insan hile kullanırsa bu senin sorunun değildir eğer asıl acc un banlanırsa ticket atıp neden böyle yaptıklarını senin bişey yapmadığını söylersin lakin adamlar sana gıcık olup araştırma yapıp aynı ipden girdiğini görürse sonuç vahim

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyinBedava

şahsen benim fikrim eğer kullanıcı adları benzemez ise örneğin asdasd1 ve asdasd2 gibi olmazsa asıl acc un banlanmaz çünkü düşünsene bu yolla rp alan kaç kişi olacaktır ve adamlar onları kimin davet ettiğini falan mı araştıracaklar ki araştırsalarda böyle bir kural yok senin davet ettiğin insan hile kullanırsa bu senin sorunun değildir eğer asıl acc un banlanırsa ticket atıp neden böyle yaptıklarını senin bişey yapmadığını söylersin lakin adamlar sana gıcık olup araştırma yapıp aynı ipden girdiğini görürse sonuç vahim

Alıntıları Göster
    Aynı ip veya ip aralığı ile kasıyorsan risk oluşturabilir.Diğer türlü banlanman zaten saçma olur sen davet atmışssın o ne yaparsa yapsın sanane:)

• şu referral işini bildiğim günden beri ciddi ciddi 10 tane arkadaşını oyuna başlatıp da rpsini alan görmedim. ayrıca ben zamanında 'themutantref1' 2 3 diye 10 tane yapıp almıştım, kafan rahat olsun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakazora

şu referral işini bildiğim günden beri ciddi ciddi 10 tane arkadaşını oyuna başlatıp da rpsini alan görmedim. ayrıca ben zamanında 'themutantref1' 2 3 diye 10 tane yapıp almıştım, kafan rahat olsun yani.
    İşyerinde 9 tane ref kastım lvl 5'e kadar şuan 10.ref'imi kasıyorum. Üstekil statik ip. Şuana kadar bir sıkıntı olmadı, hatta bir keresinde ref'den ip boost gelmedi ticket açtım hallettiler bile :)
  • Anladım.Fakat benim refler Fatmagirik1 2 3 4 diye gidiyor hep aynı yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krofessional

Anladım.Fakat benim refler Fatmagirik1 2 3 4 diye gidiyor hep aynı yani :)
    fatmagirik se işler kötü
  • quote:

fatmagirik se işler kötü

:)
  • quote:

quote:

fatmagirik se işler kötü

:)

Alıntıları Göster
    az önce denedim rp almayı ama beceremedim :(
  • Direct depitten mi ?
  • quote:

Direct depitten mi ?

Evet aynen ordan
  • quote:

quote:

Direct depitten mi ?

Evet aynen ordan

Alıntıları Göster
    dün kastım 2tane 5 lvl sıkıntıdan ama lol un siresinde baktıgım da 4 lvl gozukuyorlar o yuzdende ıp bostlar gelmedı nıye acaba ?
  • quote:

Direct depitten mi ?

Nedir bu direct debit herkesin dilinde şu aralar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm_orhan

dün kastım 2tane 5 lvl sıkıntıdan ama lol un siresinde baktıgım da 4 lvl gozukuyorlar o yuzdende ıp bostlar gelmedı nıye acaba ?

ticket at ilginileniyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DüşünenMakine

quote:

ben site ye yenıleme gelırse duzelır dıye dusunuyordum ama amam gerekıyorsa atayım nabalım :) ing de yok ama artık yapacaz bısıler :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DüşünenMakine

quote:

ben site ye yenıleme gelırse duzelır dıye dusunuyordum ama amam gerekıyorsa atayım nabalım :) ing de yok ama artık yapacaz bısıler :D

Alıntıları Göster
    benimde okadar yok translate ten yaz derdını anlayabılıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Good for you -- 27 Aralık 2011; 12:01:53 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.