Şimdi Ara

Referral meselesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Krofessional

Beyler açtıgım referral accountuna direct debitle xp boost alıp 5 levele kassam asıl account ban yermi dersiniz ? Riot oyle biseye değinmemiş.

O dedigini yaparak 4ref kastm skinli flan.boostumuda aldm sorunsuz. TURK AKLI yendi amerikalIyI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

quote:

Beyler açtıgım referral accountuna direct debitle xp boost alıp 5 levele kassam asıl account ban yermi dersiniz ? Riot oyle biseye değinmemiş.

O dedigini yaparak 4ref kastm skinli flan.boostumuda aldm sorunsuz. TURK AKLI yendi amerikalIyI

:) Bende 13. yü kasıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BeyinBedava

fatmagirik se işler kötü

:)

sesli güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

İşyerinde 9 tane ref kastım lvl 5'e kadar şuan 10.ref'imi kasıyorum. Üstekil statik ip. Şuana kadar bir sıkıntı olmadı, hatta bir keresinde ref'den ip boost gelmedi ticket açtım hallettiler bile :)

zaten çoklu hesap açıp kasmak serbest ki. adamın sorduğu şey ben direct debit ile rp alsam onla exp boost ile 2 saatte 5level yapsam riot anlar mı diye soruyor

id benzer olduğu için anlar ama her ref kastıktan sonra modemini resetlerden bir eşy yapamaz
  • riot umarım bu direct debit olayını bilinçsiz şekilde kullananların hesaplarını kapatır.
  • biri açıklasında bizde alalım rp kasalım ne yazıyoruz kart no ya falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: killernna

riot umarım bu direct debit olayını bilinçsiz şekilde kullananların hesaplarını kapatır.

İnşallah
  • Gençler şu direct debit olayı uçtu mu ya west'te yeni üyelik açıp vayne felan gibi denemediğim championları alıp deneyecektim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.