Şimdi Ara

Regl döneminde kızlar ne ister? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
11
Favori
7.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Orijinalden alıntı: HighDefense

Her şeye alınılırmı arkadaş. Ne desek biz suçlu oluyoruz. Siz nasıl atlatıyorsunuz bu 1 haftayı ?

Yuz vermeyin bi b.k yapamiyorlar ilgi istedikce siz umursamiyormus gibi yapin normale donerler hatta kokten cozum1 hafta iplemeyin

aynen öyle. çok yüz vermenin anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sperm kokusuyla iğrenç adet kokusu aynı şey mi be. devede kulak bile değil. nasıl aynı kefede tutuyon pehh

• Kızlar o günlerde acayip şekilde duygusal olur ve tatlı isterler sende bol bol daya çikolatayı bir bayanın twitter'ında görmüştü kızları yakışıklı erkekler değil zengin erkekler değil regl olduğunda anlayışlı erkekler kapar yazmıştı
  • Y

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

ister

edit: aha üstekiyle fail oldum

İstese de olmaz

• Yalan hayatım boyunca hiç bir kızda bu dönemde sinir stres görmedim ben siz kimlerle takılıyosunuz acaba onu merak ediyorum ama tatlı olayı biraz doğru zaten çoğunun karnı ağrıyo oluyo kimseyle uğraşıcak vakitleri olmuyo

• İlgi göstermek gerekiyor.

Unutmayın, onun zor döneminde yaptığınız her iyi şeyin de kötü şeyin de değeri onun için 2 kat fazla oluyor.

Bunu düşünerek hareket edin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hic sevgilimiz olmadi ki bunlari dusunelim

@aslancaca

• Sadece problem çıkarmak isterler

• bizzat sinirli stresli inatçı ve dünyada sadece kendilerinin regl ağrıları olduğunu sanarlar dersin ölüm ağrısı altı tarafı ağrı nazlarımı kaprislerimi dersin herşey olur çoğu dışarı belli etmemeye çalışır o yüzden çok yakın değilsen birlikteliğin yoksa anlayamazsın zaten olayın içine giren çeker kahrını

• Simdikilerin b.k yemesi baska bi halt degil bundan yıllar oncede kadin vardi bisey mi oluyordu yooo.Cok kaldirdiniz popiyi indirilmez oldu simdi o popi.
    Eyyorlamam bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

quote:

Orijinalden alıntı: hideaways

quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

Samır taym samır taym

saaadnıss

Bu ne la ?

gat det samır taym samır taym sadness

Oğlum bensiz lana del rey soyluyorsunuz çok darıldım gelin beraber söyleyelim

Kis mi hard bifor yu go, samırtaym sadness.

I just wanted you to know

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bizzat sinirli stresli inatçı ve dünyada sadece kendilerinin regl ağrıları olduğunu sanarlar dersin ölüm ağrısı altı tarafı ağrı nazlarımı kaprislerimi dersin herşey olur çoğu dışarı belli etmemeye çalışır o yüzden çok yakın değilsen birlikteliğin yoksa anlayamazsın zaten olayın içine giren çeker kahrını

bak ben bir kızım sana yemin bile edebilirim bu konuda çevremdeki hiç bir kız sınırlı stresli olmuyo kimileri var ağrıdan ölüyo ama o kadar sıkıntısı olmayan pek takmıyo buna bende dahil harbiden onlar biraz kendilerini naza çekenlerdir biri demiş takmayın öyle şeyler yapmazlar diye hiç birşeyden haberiniz yokmuş gibi yapın soylemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: Amagina

La olum berbat bir şey la , 1 hafta her ay karnın ağrıyor. Düşünsenize böyle bir şeyi.

Vallahi ya.
    Ben karnım ağrıyınca mıçmadan rahatlayamıyorum.

• Genellikle dayak isterler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Nasıl bilmezsiniz? Bol bol tatlı isterler. Çikolata, pasta, dondurma, şerbetli tatlılar... Bunun sebebi de östrojen eksikliğinden ötürü kan şekerinin düşmesidir. Ancak aşırı şeker tüketimi vajinanın Ph dengesini bozabilir. Dikkatli olmak lazım. Ph değeri bozulursa bir sürü genital hastalık meydana gelir.

Kimse azgın olur bunlar yiyişmek ister dememiş hayret

• Konuyu kilitleyecekler böyle giderse
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcubrcu

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bizzat sinirli stresli inatçı ve dünyada sadece kendilerinin regl ağrıları olduğunu sanarlar dersin ölüm ağrısı altı tarafı ağrı nazlarımı kaprislerimi dersin herşey olur çoğu dışarı belli etmemeye çalışır o yüzden çok yakın değilsen birlikteliğin yoksa anlayamazsın zaten olayın içine giren çeker kahrını

bak ben bir kızım sana yemin bile edebilirim bu konuda çevremdeki hiç bir kız sınırlı stresli olmuyo kimileri var ağrıdan ölüyo ama o kadar sıkıntısı olmayan pek takmıyo buna bende dahil harbiden onlar biraz kendilerini naza çekenlerdir biri demiş takmayın öyle şeyler yapmazlar diye hiç birşeyden haberiniz yokmuş gibi yapın soylemezler

çünkü sen kızsın nazları sinir stresleri erkeklere karşı
    sanki dersen dünyada tek regl ağrısı olan o kız

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

quote:

Orijinalden alıntı: skunk11

Regl döneminde kadınlar seksten daha fazla zevk alırlar..

İsterlerse regl döneminde seks sırasında cennetin kapılarını aralasınlar ben öyle kokan öyle iğrenç yere girmem arkadaşım. Bi kere gördüm gey olmak geldi içimden

aynen. BÖYLE İĞRENÇ BİRŞEY OLAMAZ

• Bilgisi olmayıp fikri olanlar döktürmüş yine.

Ağrı çektikleri için normalden daha ciddi davranıyorlar sadece, o kadar..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.