Şimdi Ara

REHBERİ BİLGİSAYARA AKTARMA, LÜTFEN ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
16.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, benim Vodafone 945 cep telefonum var ve ekranını yere düşürerek bozdum :'( Benim şimdi içindeki rehberi acilen kurtarmam gerek bilgisayara nasıl aktarabileceğimi bilmiyorum.. Lütfen bi yardımcı olur musunuz çok önemli ? İyi forumlar..

• ekranı kırmadan önce de pc'ye kablo veya bt ile bağlıyor muydun bilmem.
    cihazı açtığında, kabloyu taktığında, herhangi bir sorgulama yapmadan dosya paylaşım arayüzü bilgisayarda çıkıyorsa pc'den halledersin.
    ama daha önce pc üzerinden bir program ile telefona ulaşmadıysan sanırım işin zor.

android google servisleriyle full senkron, gmail hesabınla ilişkilendirmedin mi rehber içeriğini hiç?
  • Galiba ilişkilendirme yapmadım.. Telefonu aldığımda benden bi gmail adresi almamı istedi o kadar.. Başka yolu yok yani Pc suite felan?
  • Galiba en iyi yol garantiye göndermek.. Gönderirsem ekranı yaparken hafızasında felan silinme olmaz sanıyorum
  • garantiye gönderirken rica et, telefonun rehber yedeğini alsınlar,
    teknik servis için kolay bir iş. bulunduğun yerden kargo ile gidecekse,
    kargı bilgilerini al, bir de gideceğin irtibat numarasını, irtibat kur tabi.

bir android model kullanıp da google servisleriyle ilişkilendirmemen de ilginç.
    bunu yapsan hem bu sorun olmayacaktı, hayatın da bayağı kolaylaşacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 3 Haziran 2011; 14:29:35 >
  • Aslında yedeklemişim buldum google.com/contacs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sly Cooper

Aslında yedeklemişim buldum google.com/contacs

google.com/contacts bu meseleyi öğretebilir misin ? nasıl oluyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.