Şimdi Ara

Renault 21 concorde Nasıl bir arabadir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
11.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sen kaç kilosun ona göre çeker mi çekmez mi bi yorumda buluncam
  • zaffer53 kullanıcısına yanıt
    anladım sağol
  • yere yakin cok surter oraya buraya
    toros iyidir köy icin, hem yuksek hem genis arkasina at istersen un cuvalini istedigin yere git
  • 1185kg 105bg motor %20 gitse torkunda düşük olduğunu düşünürsek çekiş olarak rampada çok beklentin olmasın bayılma bayılmaz ama erkek gitmez sen bu arabaya kafayı takmışsın muhtemelen alacaksın ama parana yazık..
  • Ben 250 yaptırdım renault 21'e. Al bin köy yerinde çok sağlam arabadır.

Sanırım bu cevabı duymayı istiyordun ya da bizimle dalga geçiyorsun.
  • Ne dalga geçmesi kardeşim
  • çekişi fln iyidir diyosunuz kardeşim eskiden kullandiniz heralde
  • eskiden 0 concorde alana brodwey hediye ediyorlarmış
  • K54 K kullanıcısına yanıt
    Para sıkıntın yoksa al amarok yoluna bak buradaki insanlar bilgililer ve tecrübeli eğer cevap vereceksen ve ısrarcıysan sorma buraya konuyu bile açma git al para senin araba senin ne halin varsa gör en sevmediğim insan tipi hem bilmez insanlara sorar hemde karşı cevapları beğenmez yorum yapar madem biliyorsun ne soruyorsun git al deneyimle hadi.
  • Konuyu açan kişi amaç nedir? Soru soruyorsun millet cevap veriyor inadına üsteliyorsun. Adamlar sana sıkıntılarını söylemiş sen hala seri araba falan filan diyorsun. Nedir bu böyle ya ?
  • He çekişi iyidir iyi çeker. Sen ne çekiyon ben onu merak ettim senin de çekişin kuvvetli geldi bana
  • performansı nasıl arkadaşlar .
  • 90'ların makam aracıydı işte. ama ben olsam ford taunus 2.0 gts alırdım 92-93 model
  • çekişi iyimi
  • 8 sene bindik... gayet performanslı konforlu bir araçtır, ilk yol bilgisayarlı araç olur kendileri çekişi de iyidir, uzun yolda az yakar
  • Biraz ilanlara baktım da şu 2 araç gayet temiz ama fiyatları yüksek

• Çekişi iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K54

köy yolları için niye uygun değildir nedeni nedir??
    Hocam çok affedersiniz de sizin anlayışınız biraz kıt mı??? Daha öncede aynı konuyu açmıştınız, yine soruyorsunuz, elli kişi cevap vermiş hala aynı soruyu tekrar tekrar soruyorsun??? Bak bir daha anlatayım, Çağının çok ilerinde bir araçtır 93 Modelinde Yol bilgisayarı, dijital klima, 4 cam elektrikli, hidrolik direksiyon gibi donanımlar bulunur (99 yılında, 93 Modelini uzun süre kullandım) İnanılmaz konforlu, kullanılması keyiflidir. Acayip hızlıdır (1999 yılında Tempra 2.0 i.e ile yarışmış, kadranda 205 km hızı görmüştüm Gençlik işte) Ama bu araçlar acayip narindir, parçası dehşet pahalıdır, pahalı olmasını geç piyasada parçasını BU-LA-MAZ-SIN. Ayrıca kolay kolay bu araçlardan anlayan tamirci de bulamazsın. Köy yollarına, bozuk yollara asla gelecek bir araç değildir. Başına bela almak istiyorsan git ve al, Allahaşkına sorup durma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.