Şimdi Ara

Renekton Solotop yardımınıza ihtiyacım var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ilk olarak renekton Armor ve 2 pot 1 ward başlıyorum daha sonra frozen mallete gidiyorum ama karşımdaki ap elise vb. oynadığında malletden beklediğim def. i alamıyorum ve sürekli harass yiyorum bu yüzden bana mag.res li güzel bi tanky itemi önerebilirmisiniz

• malsourun ağzı vardı galiba 55 ad 35 mag res veriyordu galiba hatta renektonun core itemi sayılır bir araştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingStannisBaratheon

malsourun ağzı vardı galiba 55 ad 35 mag res veriyordu galiba hatta renektonun core itemi sayılır bir araştır
    OBA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingStannisBaratheon

malsourun ağzı vardı galiba 55 ad 35 mag res veriyordu galiba hatta renektonun core itemi sayılır bir araştır
    Maw of Malmortius.
  • Spirit visage.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyBeard

Spirit visage.
    Renekton mainlediğim herolardan biridir. Hevesle bütün skinlerini de almıştım zamanında.
    Eğer AP ağırlıklı champion gelirse; Mercury - Spirit Visage - FM - Mow of Molm. gibi itemlar almalısın. Opsiyonel olarak Runic Bulwark da alabilirsin.
  • OBA konuya bekleniyor.
  • runic bulwark gerçekten iyi bir item ama bunu benim jungle'ım veya supportum kasarsa benim bunu almam doğru olmaz ancak spirit visage yi her renekton oyunumda kasıyorum teşekkür ederim yanıtladığın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Renekton mainlediğim herolardan biridir. Hevesle bütün skinlerini de almıştım zamanında.
    Eğer AP ağırlıklı champion gelirse; Mercury - Spirit Visage - FM - Mow of Molm. gibi itemlar almalısın. Opsiyonel olarak Runic Bulwark da alabilirsin.

Alıntıları Göster
    Çok uzun süredir oynarım ve main iki üç heromdan biridir kendisi. Level 3 olduğun zaman 50 ve üzeri furry olduğunda minionların arasından adama E ile gir stunla Q yu vur ve E ile geri kaç. İlk olarak duruma göre boots + 4pot veya cloth armor +5pot ile başlıyorum bende. Build olarak oyunun stratejisine göre ayarlayabilirsin ancak klasik olarak söylemem gerekirse ben early game de iki dorans blade çıkmayı tercih ediyorum, ardından brutalizer ve phage alıyorum. Takımın tank ihtiyacına ve karşıya göre phage'i frozen mallet'e çıkartıyorum eğer oyunu domine ediyorsak brutalizer'i Black Clever yapıyorum. Bunlar dışında takımda midlane Kha'Zix-Talon-Zed gibi AD den oluşuyor ve solotopta AP değilse ayakkabı olarak Ninja tabi, eğer AP varsa feedlenmemiş olsa bile tenacityden dolayı Mercury favorimdir. Runelar ve ayakkabı birleştiğinde zaten 90 civarı MR oluyor diye hatırlıyorum. Tanky item olarak Sunfire Cape tavsiye ederim ancak benim favorim yeterince feedliysen Guardian Angel alman. Frozen Mallet'dan sonra Guardian Angel aldığın zaman hem Armor-MR olarak tanky oluyorsun hemde fightın kaderini değiştirebilirsin. MR itemi olarak Spirit Visage de işe yarayabilir. OBA da çok iyi Renekton oynuyor sana yardımcı olacaktır görürse.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldwar12

Çok uzun süredir oynarım ve main iki üç heromdan biridir kendisi. Level 3 olduğun zaman 50 ve üzeri furry olduğunda minionların arasından adama E ile gir stunla Q yu vur ve E ile geri kaç. İlk olarak duruma göre boots + 4pot veya cloth armor +5pot ile başlıyorum bende. Build olarak oyunun stratejisine göre ayarlayabilirsin ancak klasik olarak söylemem gerekirse ben early game de iki dorans blade çıkmayı tercih ediyorum, ardından brutalizer ve phage alıyorum. Takımın tank ihtiyacına ve karşıya göre phage'i frozen mallet'e çıkartıyorum eğer oyunu domine ediyorsak brutalizer'i Black Clever yapıyorum. Bunlar dışında takımda midlane Kha'Zix-Talon-Zed gibi AD den oluşuyor ve solotopta AP değilse ayakkabı olarak Ninja tabi, eğer AP varsa feedlenmemiş olsa bile tenacityden dolayı Mercury favorimdir. Runelar ve ayakkabı birleştiğinde zaten 90 civarı MR oluyor diye hatırlıyorum. Tanky item olarak Sunfire Cape tavsiye ederim ancak benim favorim yeterince feedliysen Guardian Angel alman. Frozen Mallet'dan sonra Guardian Angel aldığın zaman hem Armor-MR olarak tanky oluyorsun hemde fightın kaderini değiştirebilirsin. MR itemi olarak Spirit Visage de işe yarayabilir. OBA da çok iyi Renekton oynuyor sana yardımcı olacaktır görürse.

sağol verdiğin bilgiler çok işime yarayacak teşekkür ederim

• Tank renekton op.
  • renektonun sevdigim yani tank kasilsa da harika hasar verebilmesi o yuzden sunfire rush

magic resist icin maw of malmortius spirit visage iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grawl -- 12 Haziran 2013; 11:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grawl

renektonun sevdigim yani tank kasilsa da harika hasar verebilmesi o yuzden sunfire rush

magic resist icin maw of malmortius spirit visage iyi oluyor
    elise'e karşı mr çıkman lazım. çıktığın can pek bi işe yaramaz. hexdrinker ya da sprit visage alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

elise'e karşı mr çıkman lazım. çıktığın can pek bi işe yaramaz. hexdrinker ya da sprit visage alabilirsin.

Alıntıları Göster
    Gelir şimdi çok sürmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleutherioss

Gelir şimdi çok sürmez .

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir sorum daha olacak fab da gördükten sonra eminim çoğu kişi vayne solo görmüştür bende denemek istiyorum ancak solo buildini ve nasıl oynayacağımı bilmiyorum daha önce oynayanlar yardım edebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsunel

arkadaşlar bir sorum daha olacak fab da gördükten sonra eminim çoğu kişi vayne solo görmüştür bende denemek istiyorum ancak solo buildini ve nasıl oynayacağımı bilmiyorum daha önce oynayanlar yardım edebilirmi?

Alıntıları Göster
    Spirit Visage ve Maw of Malmortius iyi itemlar Renekton üzerinde. Erkenden Hexdrinker çıkmak iş yapar gibi genelde. Ama onun dışında genelde Hp çıkmak daha avantajlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOL OBA

Spirit Visage ve Maw of Malmortius iyi itemlar Renekton üzerinde. Erkenden Hexdrinker çıkmak iş yapar gibi genelde. Ama onun dışında genelde Hp çıkmak daha avantajlıdır.

Alıntıları Göster
    ben bilmem obam bilir
  • brsunel B kullanıcısına yanıt
    dostum zaten elise hero suna karşı ilk mallet çıkılmaz adam yüzdeli vurduğu için malmouris mi ne onun alt itemini al black cleaver tamamla mr ayakkabi al e-baseatack-w-baseatack-q-e ile de geri kaç böle kombo yaparsan adamı eritirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KomutanLogard

dostum zaten elise hero suna karşı ilk mallet çıkılmaz adam yüzdeli vurduğu için malmouris mi ne onun alt itemini al black cleaver tamamla mr ayakkabi al e-baseatack-w-baseatack-q-e ile de geri kaç böle kombo yaparsan adamı eritirsin
    eliseye karşı hp çıkmak gibi bi hata yapma q skili insan formundayken max hp ne göre vurur örümcekken eksik canınla orantılı vurur
  • karşında ap varsa vlad elise gibi hexdrinker yapabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.