Şimdi Ara

(RESMİ SONY PS3 SOUNDBAR) İnceleme(Optik girişli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
5.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Fiyat konusunda bilgilendirebilecek arkadaşlar var mı?

Mor farede 1 ay önce 295tlye satıldı şu an fiyatı yükseltmişler ne yazikki ben 320 Tl ye almıştım mor fareden

O zamanki fiyat çok iyiymiş.

Evet keşke daha uzun tutsalardı 295tl yede daha çok insan istifade edip kullanabilirdi, zaten avuç içi kadar olan dd,dts,dd prologic 1-2 dekoder 185tl
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=531551
    ps3 sound bar hem dijital dekoder hem ses sitemi bir taşla iki kuş misali daha uygun ve cazip geliyor zaten

Yeni gördüm bu ürünü ve konuyu. O zaman görseydim daha iyi olurdu. Belki düşer yine.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Fiyat konusunda bilgilendirebilecek arkadaşlar var mı?

Mor farede 1 ay önce 295tlye satıldı şu an fiyatı yükseltmişler ne yazikki ben 320 Tl ye almıştım mor fareden

O zamanki fiyat çok iyiymiş.

Evet keşke daha uzun tutsalardı 295tl yede daha çok insan istifade edip kullanabilirdi, zaten avuç içi kadar olan dd,dts,dd prologic 1-2 dekoder 185tl
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=531551
    ps3 sound bar hem dijital dekoder hem ses sitemi bir taşla iki kuş misali daha uygun ve cazip geliyor zaten

Yeni gördüm bu ürünü ve konuyu. O zaman görseydim daha iyi olurdu. Belki düşer yine.

İnşallah hocam herkes böyle güzel cihazdan istifade etsin

• Birde şöyle bir bilgiye ulaştım arkadaşlar
    Ps3 saund barı yapım ekibini lideri David Murrant God of war 1,God of war 2 nin ses tasarım yöneticisi yani boş bir adam bunu dizayn etmemiş
    Buyrun kendi ağzında dinleyin
    http://www.youtube.com/watch?v=fx5GjwK9x_0

Bu linkte görev aldıgı yapımları gözteriyor
    http://www.imdb.com/name/nm2517502/

(RESMİ SONY PS3 SOUNDBAR) İnceleme(Optik girişli)

(RESMİ SONY PS3 SOUNDBAR) İnceleme(Optik girişli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro 2 -- 2 Haziran 2012; 2:21:41 >

• Arkadaşlar bu sisteme 300 den yukarı bir fiyat verilmez, tabi bu şahsi görüşüm çünkü bunun üzerine biraz daha ekliyerek 5.1 ses sistemi almak daha mantıklı olur, yalnız alırken optik giriş ve dekoder olmasına dikkat edin
  • Arkadaşlar bu arada eğer PS3'ünüz yoksa ve almayı planlıyorsanız Sanalmarketim'de SONY Playstation3 PS3 320GB Slim Konsol + Sound Bar System Black + HDMI Kablo + 1 Oyun 850TL
    Bence güzel fiyat !

SANALMARKETIM PS3
  • Gerçektende biraz fiyat araştırması yapınca 430 TL çok yüksek.. Yurtdışından sparişte bile en fazla 350 TL civarına geliyor..
  • Satan varsa iletisime gecebilir benle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ürünün elektrik ve dijital ses bağlantı kablosunun uzunluğunu bilen var mı?

Almayı düşünüyorum fakat ürünü koymak istediğim yer ile PS3 arasında 1.5 - 2 m kadar bir mesafe olacak, kablolar yetişecek mi merak ediyorum.

Yardımcı arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 1,5 mt. olarak kutudan çıkıyor ama herhangi bir elektronik marketten daha uzununu satın alabilirsin.
  • İncelemeyi yapan arkadaşa teşekkürler ve tebrik ederim benim açımdan gayet güzel bir inceleme olmuş. Ps3 te ve bilgisayarımda kullanmak amacıyla, şu sıralar bu sound bar'ı ciddi olarak düşünüyorum, bu nedenle gerek inceleyen arkadaşım, gerekse konu başlığını takip edenler ve kullananların tavsiye noktasında fikirleri nelerdir bir Sony bayiisinde 400 Tl.ye buldum. Gerçi morfare vb. sitelerdede benzeri fiyatta satılıyor. Tavsiyeniz ve fikirleriniz neler olur arkadaşlar...herkese saygılarımla..
  • Şubat gibi kesin olarak almayı planlıyorum, 2+1 benim için yeterli ki zaten 5+1 için hem yeterli maddi durumum hemde koyacak yerim yok..

Lakin alan arkadaşlar kesin olarak memnunlar mı? Yoksa başka bir 2+1'e yöneleceğim..
  • Bu cihaz ps4 ile uyumlu değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Hocam Ps4 Ün Arkasındaki Optik Çıkşıtan Bağla,Bu Cihaza Kullan Ben Öyle Kullanıyorum Zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.