Şimdi Ara

REZALET!! SBS MAĞDURU 2 ÇOCUK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 kişilik küçücük sınıf, 2 tane gözetmen,
    2 side pür dikkat sınıfı kontrol ediyor.

Sonuç,
    Bilgisayar programı Sınavın "Türkçe" bölümünde sınıftan 2 kişinin sınıfın bir ucundan diğer ucuna kopya çektiğini tespit ediyor,
    Böyle bir saçmalık olabilir mi yahu,
    Yani Sınavda Türkçe/matematik/Fen bölümlerinde 3-4 tane seçici/çeldirici soru olur,
    Diğer soruların hepsini "boş olmayan bilgisi olan çocuklar yapar " ama o 3-4 soruyu herkes yapamaz,Burda da öyle bir şey olmuş heralde bakıldığında 2 öğrencide önceki sene yüksek puan alan öğrenciler,
    Bu 2 öğrenci de bilgileri dahilinde diğer seçici olmayan veya daha az seçici olan 26 soruyu yapmış bu 4 soruda takılmışlar..

Ki kardeşinde hiç kopyaya ihtiyacı olmayacak bir çocuk.

Umarım en kısa zamanda dava sonuçlanır ve kazanırsınız.

• telepati geliştirmiş olabilirler öyle hemen suçlamayın sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

telepati geliştirmiş olabilirler öyle hemen suçlamayın sistemi

Ahaha, dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wild Child -- 30 Ağustos 2009; 3:46:02 >
  • İdari mahkemeye gidin bu bilgilerle.
  • AbbasGuclu'nun sitisinde bu konuyu dile getirin eminim yardımcı olacaktır.www.abbasguclu.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyolcu -- 30 Ağustos 2009; 4:21:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

20 kişilik küçücük sınıf, 2 tane gözetmen,
    2 side pür dikkat sınıfı kontrol ediyor.

Sonuç,
    Bilgisayar programı Sınavın "Türkçe" bölümünde sınıftan 2 kişinin sınıfın bir ucundan diğer ucuna kopya çektiğini tespit ediyor,
    Böyle bir saçmalık olabilir mi yahu,
    Yani Sınavda Türkçe/matematik/Fen bölümlerinde 3-4 tane seçici/çeldirici soru olur,
    Diğer soruların hepsini "boş olmayan bilgisi olan çocuklar yapar " ama o 3-4 soruyu herkes yapamaz,Burda da öyle bir şey olmuş heralde bakıldığında 2 öğrencide önceki sene yüksek puan alan öğrenciler,
    Bu 2 öğrenci de bilgileri dahilinde diğer seçici olmayan veya daha az seçici olan 26 soruyu yapmış bu 4 soruda takılmışlar..

Ki kardeşinde hiç kopyaya ihtiyacı olmayacak bir çocuk.

Umarım en kısa zamanda dava sonuçlanır ve kazanırsınız.

Şimdi bu yazdıklarınıza binaen bir şeyler eklemek istiyorum,

Öncelikle kimseyi zan altında bırakmıyorum, suçlamıyorum kesinlikle ancak sadece bilginiz olsun istiyorum.

Sınav esnasında şüphelenilen öğrenciler hakkında tutanak tutulabilir. Bunu gözetmen, salon başkanı ve bina sınav sorumlusu bilir. Kapanan zarfın içerisine onaylı olarak eklenir.

Aşikar kopya denemelerinde bile çok nadiren öğrenci o an salondan çıkartılır. Çünkü sınavı devam eden öğrencilerin dikkatlerinin dağılmaması istenir.

Son olarak da kitapçık farkı önem arz etmiyor. Nasıl mı? Sınavdan önce hangi grup kitapçık olursa olsun soruların ele geçirildiği ve çözülmüş olunduğu, ortak anahtar ile sınava girildiği kanısı da hasıl olmuş olabilir.

Bu noktada ne yapılabilir?
    Haklı olunulduğu düşünülüyorsa yasal prosedür uygulanmalıdır.

Görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 30 Ağustos 2009; 4:28:35 >

• sonuç olarak siz haklısınız ama burası Türkiye olduğundan sizi suçlu çıkarırlar, birde bir sürü masraf ödetirler.
  • bal gibide kopya çekerler.bizim kontenjan sınavı oldu 2 tane gözetmen geldi sınıftakiler mat fen full cekmısler birbirlerinden
  • vallla hocam bende tekrar liseden başlıyorum ama bu olay ihmal+haksızlık dır bana bunu yapsalar sülalesini dava ederdim
  • up
  • sonuç ne zaman belli olucak acaba?
  • Oradan kopya çekmek için üç yol var.

1)Süperman hızına sahip olmak.
    2)Zamanı durdurma yeteneğine sahip olmak.
    3)Görevlilerin dışarıda olması ve herkesin sus pus durması.

MEB bu, ne beklersin ki?
  • İyide benim anlamadığım odadaki gözetmen tutanak tutmadıktan sonra doğru ve yanlışlara bakarak kim nasıl kopya iddiasında bulunabilirki ,bana inandırıcı gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

sonuç ne zaman belli olucak acaba?

6 ay içinde belli olur dedi avukat(inşallah)
  • quote:

Orijinalden alıntı: glasyo

quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

sonuç ne zaman belli olucak acaba?

6 ay içinde belli olur dedi avukat(inşallah)

o 6 ayda öğrenciler napıcak? liseye girmek içinse 1 sene gitti lisede boşuboşuna, sınavı bir daha olabiliyorlarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

Oradan kopya çekmek için üç yol var.

1)Süperman hızına sahip olmak.
    2)Zamanı durdurma yeteneğine sahip olmak.
    3)Görevlilerin dışarıda olması ve herkesin sus pus durması.

MEB bu, ne beklersin ki?

Hiro Nakamura.
  •  REZALET!!  SBS MAĞDURU 2 ÇOCUK
  • 1 milyon sbs öğrencisi olduğunu düşünürsek. Aynı "yerde" yanlışları yapan yaklaşık olarak 15000 insan var. 15000 kişi içinde ikisinin aynı sınıfta olma ihtimali çok düşük. Fakat imkânsız değil. Bunu unutmuşlar işte. Allah kurtarsın ne diyelim
  • çok vardır böyle ya :S bazı öğretmenler bile öğrencilere yardım edebiliyor ...
  • vay be adamlar aşmış. güzel iş, kutlarım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.