Şimdi Ara

REZALET!! SBS MAĞDURU 2 ÇOCUK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence tek ihtimal var.kitapçıklar dağıldıktan sonra öğrencilerin yer değiştirmesi.bunu yapanları görmüştüm.
    ama bu olayda hem öğrenciler başarılı,hemde ciddi bir sınav ve 2 gözetmen var.bence çocukların istikballeriyle oynanıyor.mahkemeyi kazansa bile (kazanması lazım) psikolojik etkisi ne olacak.tek kelimeyle yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmi42

bence tek ihtimal var.kitapçıklar dağıldıktan sonra öğrencilerin yer değiştirmesi.bunu yapanları görmüştüm.
    ama bu olayda hem öğrenciler başarılı,hemde ciddi bir sınav ve 2 gözetmen var.bence çocukların istikballeriyle oynanıyor.mahkemeyi kazansa bile (kazanması lazım) psikolojik etkisi ne olacak.tek kelimeyle yazık.

Bu konuda bir mesajım vardı göz attınız mı? İlk sayfadaydı. Birçok yolu var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

1 milyon sbs öğrencisi olduğunu düşünürsek. Aynı "yerde" yanlışları yapan yaklaşık olarak 15000 insan var. 15000 kişi içinde ikisinin aynı sınıfta olma ihtimali çok düşük. Fakat imkânsız değil. Bunu unutmuşlar işte. Allah kurtarsın ne diyelim

Eyvallah
  • Türkiye'de her şey mümkün.Geçmiş olsun.
  • Süper saçmalık.O mesafeden 2 gözetmen ile kopya çekmek imkansız.Arkadaşın dediği gibi telepati kurulursa olur ya da vahiy(yanlış anlaşılmasın) gibi birşeyin gelmesi lazım.Bu duruma kopya deniyorsa gözetmenlerinde ceza alması gerekli bence , bu duruma müdahale etmedikleri için.
    Eğitim sistmi tamamen gitmiş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.