Şimdi Ara

Rezil olduğunuz olaylar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • late gamede topta çaktırmadan pushlayım derken 5 kişi birden dalmistin leptop kiriliodu az daha odum kopmustu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 10 oyunumdan birindeydi, anivia almıştım. Bizim takımı kurtarıcam diye mid kulesinin önüne q yerine yanlışlıkla w(duvarı da 3 level yapmıştım acemilik ) atmıştım hepsi ölmüştü, sonra ben de ölmüştüm karşı ashe penta atmıştı. Main lane'im middle olsa bile anca 2-3 defa oynamışımdır anivia . Karşıma da gelirse hiç acımam . Böyle değişik duygular besliyorum aniviaya o oyundan beri

• quote:

Orijinalden alıntı: CptYasir

Az onceki ranked oyunum :S

Shen tanklık olayını çok yanlış anlamış.
  • bi defasında inanıpta inhibitore kadar adamı kovalamıstım malum tabi Turkte sovduler sonra
  • oyunu yeni öğreniyorum o zamanlar. Teemonun pasifi atak yapmadan durursan bı sure gorunmez olursun dedıler. Bende karsı takımın ıcınde hareketsız durmaktan niyeyse bi zevk bi heyecan buyuk bi olaymuşcasına bi hallere girerdim. Sonra sıkıldım bi ara b atıcam ben dedım. Nede olsa atak yapmıcam gorunmem kı dedım. Görünmedim hakkaten ilginç bi şekilde. Ama b ye gec gittim biraz. Sonra yazmaya basladım wtf is lol falan diye. Yani niye gec gidiyorum bu b ye hata var bu oyunda gibisinden. İşteöle. Boyle devamedebılırım yani sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CptYasir

Az onceki ranked oyunum :S

900 elo?
  • Rezil olduğum bir olay değilde genel bir durum var, normal game de solo top giden swainlerle karşılaşıyorum ve solo topta swaine karşı hiç oynayamıyorum... Swain beni counterlıyor hani karakteri falan değil direk beni... Hiç bir şekilde adama karşı oynayamıyorum...
  • Anivia ile oynuyordum bizim adam can cekisiyordu 3 kisi kovaliyordu adam tam kacacakken duvari oyle bir yere koydum ki adam bizim adam duvarin arkasinda kaldi ve oldu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.