Şimdi Ara

Ricoh Caplio RX ve FOTOĞRAFLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • örnek resimleri nasıl yüklüyorsunuz foruma, bende bir iki tane örnek yüklemek istiyorum.
  • slayper sayesinde öğrendim ve işte linkleri veriyorum, bakalım Ricoh Caplio RX ile çektiğim resimleri beğenecekmisiniz, ama unutmayın ben daha yolun çok başındayım
    gündüz çekimlerinde özellikle canlı renklerin bol olduğu fotoğraflar

http://img280.echo.cx/img280/5779/rimg00525ts.jpg

http://img280.echo.cx/img280/9906/rimg00310qv.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: AtQuaRe

ben kodak 7430 düşünüyom ama eğer bu makinede kalite bakımından ona yakınsa bundan alayımmı?
    param cebimde kalır. ama bariz kodak iyiyse kodak alırım o zmn. yardım edebilirimisiniz acaba?

bence eger paran varsa kodak al....tamama rıcoh guzel ama kodak ondan daha ıyı bence (makroyu symasak)......yanı fıyat performans acısından ıkı makınede cok guzel.....ama tabıkı kodak ardakı fıyat farkını kendısıne yansıtıo...yanı eger maksımum 230 dıosan rıcoh(makınenın ayrıca pıl setı hafıza kartı ve kılıf gıbı masrafları olacagını unutma....bu masraflarla en fazla 300 e yaklasırsın)280 falan verebılırıım dıosan kodak o da masraflarıyla 350 ye yaklasır...ama rıcoh amator bır fotografcıyı tatmın edecek kalıtıtede...bunu da belırteyım... gece cekımlerı ve makroları da az da olsa sanatsal fotolar cekmeye ızın verıor.karar senın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 24 Haziran 2005, 10:57:18 >

• Ben de yeni aldım ( hepsiburada'da 222 YTL 10 taksit)
    Çok memnunum, özellikle yakın ve makro çekimleri çok iyi.
    Fiyat / Performansının üzerine yoktur diye düşünüyorum...
  • arkadaslar keysmart kdc 463 mü yoksa ricoh mu??????????????????
  • kesinlikle ricoh bende kullanıyorum çok güzel bir makina
    gerçekten forumda arkadaşların da tartıştığı gibi amatör çekim yapacak bir fotoğrafçı arkadaş için terli bir makina en güzelide ucuz olması fiyat ve performans canavarı denmiş doğrudur makro çekimleri ve gece çekimleri güzel 64 mb a kadar mmc kartı ve 1 gb sd kartı destekliyor pil olayı baya iyi güzel o kadar harcamıyo kendi lensini ricoh ürettiği içinde lens yönünden çok kaliteli sanırım bu yeni çıkan keysmart ın tek ricoh tan iyi özelliği video çekiminin sınırsız olmasıymış bende ricoh ta 30 sn lik çekimleer yapıyorum arada sadece anı diye zaten hiçbir dfm bir video kamera olamaz cep telefonun ne kadar çekim yapabiliyorsa o kadar işte video sessiz olmasın yeter iyi araştırırsan sana en uygun makinayı alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.