Şimdi Ara

Ricoh Caplio RX ve FOTOĞRAFLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MAKİNEMİ ALDIM VE ÇOK MEMNUNUM FİYATINA GÖRE GERÇEKTEN ÇOK İYİ FOTOĞRAFLARINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdbilgin -- 8 Haziran 2005, 13:29:02 >

• pclabs.gen.tr adresinde ayrıntılı incelemesi var...gayet makul bir makina...şiddetle tavsiye edilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanturkmen

pclabs.gen.tr adresinde ayrıntılı incelemesi var...gayet makul bir makina...şiddetle tavsiye edilir..
    arkadaşlar bu makinenin manuel ayarları var mı..kodak 7430 la kıyaslandıgında acaba hangisi daha iyi..tardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanturkmen

pclabs.gen.tr adresinde ayrıntılı incelemesi var...gayet makul bir makina...şiddetle tavsiye edilir..
    quote:

Orjinalden alıntı: volkanturkmen

ben inceledim siteyi az önce. bir kişinin makineyi satın alınca kendi yaptığı incelemesine yer verilmiş. yani profesyonel bir inceleme değil. fotografları da incelemdim.makine fiyatına göre güzel gerçekten. ama benim yorumum kodak cx7430 un resimleri çok daha güzel.arkadaşa tavsiyem çok para vermem diyosan ricoh,yoksa kodak. saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: melangee

quote:

Orjinalden alıntı: volkanturkmen

ben inceledim siteyi az önce. bir kişinin makineyi satın alınca kendi yaptığı incelemesine yer verilmiş. yani profesyonel bir inceleme değil. fotografları da incelemdim.makine fiyatına göre güzel gerçekten. ama benim yorumum kodak cx7430 un resimleri çok daha güzel.arkadaşa tavsiyem çok para vermem diyosan ricoh,yoksa kodak. saygılar

Alıntıları Göster
    Bu makinadan alalı 1 aydan fazla oldu,sadece şunu söyleyeyim; bufiyata bu özelliklerde makina bulamazsın !!! bu kadar açık ve net söylüyorum. Ben 230ytl ye almıştım.Birçok manuel ayar mevcut (diyafram açıklığı ve 1sn altındaki shutter speed amnuel değil sadece).. 1cm macro süpper,foto kalitesi ortalamanın biraz üstünde... Gözün kapalı alabilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: t!GGer

Bu makinadan alalı 1 aydan fazla oldu,sadece şunu söyleyeyim; bufiyata bu özelliklerde makina bulamazsın !!! bu kadar açık ve net söylüyorum. Ben 230ytl ye almıştım.Birçok manuel ayar mevcut (diyafram açıklığı ve 1sn altındaki shutter speed amnuel değil sadece).. 1cm macro süpper,foto kalitesi ortalamanın biraz üstünde... Gözün kapalı alabilirsin...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar makineyi aldım 2 gün oldu elime geçeli ve hiç elimden düşürmedim gerçekten çok güzel bir makine resimleri harika ekran çözünürlüğü sanki biraz yetersiz ama 1.8" ekran insanı cezbediyor ve çok memnun kaldım herkeze bu fiyat tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: abdbilgin

arkadaşlar makineyi aldım 2 gün oldu elime geçeli ve hiç elimden düşürmedim gerçekten çok güzel bir makine resimleri harika ekran çözünürlüğü sanki biraz yetersiz ama 1.8" ekran insanı cezbediyor ve çok memnun kaldım herkeze bu fiyat tavsiye ederim...

Alıntıları Göster
    aynı makina ben de de var yaklaşık 1 ay önce aldım çok iyi bir makina gerçekten fiyatına göre süper daha bişey söylenmez sanırım
    hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkirik

aynı makina ben de de var yaklaşık 1 ay önce aldım çok iyi bir makina gerçekten fiyatına göre süper daha bişey söylenmez sanırım
    hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    aynı makinadan bende de var 2 aydır kullanıyorum fiat/performans mükemmel tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zRx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zRx

quote:

Orjinalden alıntı: t!GGer

+1 verdiğin paranın hakkını sonuna kadar alırsın.Gerçi ben siyah metalik kasası için tercih ettim :) kodakın plastik dış kısmı hoşuma gitmedi.Profesyonel olmadığım için resim kalitesi için fazla birşey söyleyemeceğim sitelerdeki incelemeleri oku.Ama bence yeterli kalitede resimler çekiyo.

KESİNLİKLE VERDİĞİN PARANIN KARŞILIĞINI ALIYORSUN

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zRx

quote:

Orjinalden alıntı: t!GGer

+1 verdiğin paranın hakkını sonuna kadar alırsın.Gerçi ben siyah metalik kasası için tercih ettim :) kodakın plastik dış kısmı hoşuma gitmedi.Profesyonel olmadığım için resim kalitesi için fazla birşey söyleyemeceğim sitelerdeki incelemeleri oku.Ama bence yeterli kalitede resimler çekiyo.

KESİNLİKLE VERDİĞİN PARANIN KARŞILIĞINI ALIYORSUN

Alıntıları Göster
    1 cm makro çok iyi görünüyor....makrolarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: marlo

Alıntıları Göster
    videosu nasıl?
    sınırlı mı?
    kaça kaç çekim yapıor?
    saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfc

videosu nasıl?
    sınırlı mı?
    kaça kaç çekim yapıor?
    saygılar..

Alıntıları Göster
    evet 1-2 makro gönderirsen herkes için çok faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perspective

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: perspective

bu makinenin önceden çekilmiş bir çok fotoğrafını arama motorundan aratacak olursanız rahatlıkla bulabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: sutozu

quote:

Orjinalden alıntı: perspective

bu makinenin önceden çekilmiş bir çok fotoğrafını arama motorundan aratacak olursanız rahatlıkla bulabilirsiniz..

Alıntıları Göster
    maikine güzel,kaliteli çekim yapıyor sınıfının en iyisi diyebilirim ...video çekimi yaptıktan sonra hafızasına almak için biraz bekliyor(30 sn) 320*240 a kadar destekliyor..ekran çözünürlüğü biraz düşük...pil tüketiminde cimri...ayrıca hem pil hemde bataryalı olarak kullanılabiliyor...bu fiyat aralığında başka makine kesinlikle düşünmeyin...bu makineden çok daha pahalı olup çok daha kötü çekim yapan yığınla makine var piyasada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaoguz -- 9 Haziran 2005, 18:56:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marlo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: marlo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdbilgin -- 9 Haziran 2005, 18:34:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cfc

videosu nasıl?
    sınırlı mı?
    kaça kaç çekim yapıor?
    saygılar..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cfc

videosu nasıl?
    sınırlı mı?
    kaça kaç çekim yapıor?
    saygılar..

30 SANİYE KARTA BAĞLI
    320X240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdbilgin -- 9 Haziran 2005, 18:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaoguz

maikine güzel,kaliteli çekim yapıyor sınıfının en iyisi diyebilirim ...video çekimi yaptıktan sonra hafızasına almak için biraz bekliyor(30 sn) 320*240 a kadar destekliyor..ekran çözünürlüğü biraz düşük...pil tüketiminde cimri...ayrıca hem pil hemde bataryalı olarak kullanılabiliyor...bu fiyat aralığında başka makine kesinlikle düşünmeyin...bu makineden çok daha pahalı olup çok daha kötü çekim yapan yığınla makine var piyasada..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: aaoguz

kesinlikle doğru
    daha fazla para verip çok şeyler beklemeyin özellikle ışık alan ortamlarda çekimler mükemmel...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aaoguz

kesinlikle doğru
    daha fazla para verip çok şeyler beklemeyin özellikle ışık alan ortamlarda çekimler mükemmel...

Alıntıları Göster
    makrosu da fena değilmiş.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: abdbilgin

quote:

iğreennç bişiy bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: melangee

quote:

quote:

iğreennç bişiy bu.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ersoy1905

quote:

quote:

iğreennç bişiy bu.

minik minik minik kelebek minik kelebek minik kelebek
    dur sakince uçmak nedemek uçmak ne demek uçmak nedemek
    fazla gezinme git bir dalda dur git bir dalda dur git bir dalda dur
    kanat çırpmadan yerinde otur yerinde otur sen otur

parçayı bilenler bilir. Kelebeğe armağan ediyorum...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.