Şimdi Ara

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
51
Favori
63.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YouAreSoDumb

quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Bu konu neden sürekli siliniyor ve neden sürekli yeniden açılıyor ?

çünkü şu yazıcının işlem gücünden düşük seviyede tipler var forumda, şanşa bu tipler üst mertebede olunca konu siliniyor...

+1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

yazıcı nasıl ?

Yazıcı güzel ben alacağım.

kaç sene gider acaba günlük kullanımda..
    haftada 3-5 çıktı olarak hesaplasak ?

100 modelinde refil toner var. orjinal tonerin kapağını açıp 20 liraya aldığın orjinal ricoh toner tozunu koyup yoluna devam ediyorsun. 1000-2000 sayfa. Bitince yine açıp dolduruyorsun. ta ki tonerin ömrü dolana kadar. Oda sizi 2-4 sene götürür söylediğiniz çıktı miktarında. Belki de daha fazla. Sonuçta kartuş kuruma derdi yok. Akacak kokacak bişi de değil. Marka zaten Profesyonel makine üretiyor. Japon firması. Tecrübeli. Refill ürünler satıyor bu da kullanıcıyı düşündüğünü gösteriyor. 67 liraya yazıcı alıp, bir siyah bir renkli kartuşunu 130 liraya aldığımız HP gibi değil...

111 modelinin toner durumu hakkında bilgiye ulamaşadım. Oda refil ise 100 den daha da iyidir tahminimce.

Edit: Konu hakkında bilgisi olan ingilizcesi kuvvetli olan arkdaşlardan araştırma bilgilendirme bekliyoruz bu konuda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_Leopard -- 19 Eylül 2015; 14:55:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

yazıcı nasıl ?

Yazıcı güzel ben alacağım.

kaç sene gider acaba günlük kullanımda..
    haftada 3-5 çıktı olarak hesaplasak ?

100 modelinde refil toner var. orjinal tonerin kapağını açıp 20 liraya aldığın orjinal ricoh toner tozunu koyup yoluna devam ediyorsun. 1000-2000 sayfa. Bitince yine açıp dolduruyorsun. ta ki tonerin ömrü dolana kadar. Oda sizi 2-4 sene götürür söylediğiniz çıktı miktarında. Belki de daha fazla. Sonuçta kartuş kuruma derdi yok. Akacak kokacak bişi de değil. Marka zaten Profesyonel makine üretiyor. Japon firması. Tecrübeli. Refill ürünler satıyor bu da kullanıcıyı düşündüğünü gösteriyor. 67 liraya yazıcı alıp, bir siyah bir renkli kartuşunu 130 liraya aldığımız HP gibi değil...

111 modelinin toner durumu hakkında bilgiye ulamaşadım. Oda refil ise 100 den daha da iyidir tahminimce.

Edit: Konu hakkında bilgisi olan ingilizcesi kuvvetli olan arkdaşlardan araştırma bilgilendirme bekliyoruz bu konuda..

eline sağlık.alıcam bunu

• arkadaşlar alınırmı bu yazıcı anlayan eden varsa söylesin sıraya girelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar alınırmı bu yazıcı anlayan eden varsa söylesin sıraya girelim :D

baya olumlu yorum var ben sıraya girmemde gider alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar alınırmı bu yazıcı anlayan eden varsa söylesin sıraya girelim :D

Merhaba.
    100 liraya lazer ne olursa olsun alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarayıcılı fotokopili lazer yazıcı ne kadara alabilirim arkadaşlar?
  • Mesajım bulunsun, AUZEF'in ders notları için bir yazıcı lazımdı.
  • arkadaşlar bende almak istiyorum ama tonerine internetten ulaşamadım.bu işlerden pek anlamıyorum toner satın alma veya doldurma işi pratikmidir? öğrencilere fotokopi götürüyorum zaten ayda en az 80 90 tl fotokopi masrafım oluyor.fiyat her türlü uygun
  • Brother hl2130 yazıcımın anakartı arızalıydı.75 lira tamir dediler. Onun yerine bunu almak mantıklı gibi

• Brother hl2130 yazıcımın anakartı arızalıydı.75 lira tamir dediler. Onun yerine bunu almak mantıklı gibi

• mateach M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem brother hl 1111 almaniz. Bu cihazin toner tozu pahali. Brother da ise 1 kg toz 50 - 60 lira. Surekli cikti alacaksaniz 160 liraya brotheri alin. Ara sira cikti alirim dersen ricoh al.

• mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler tavsiye için onun da fiyatlar cok farklı değilmiş çıktı masrafım epey oluyor dediğiniz modeli araştırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

Tavsiyem brother hl 1111 almaniz. Bu cihazin toner tozu pahali. Brother da ise 1 kg toz 50 - 60 lira. Surekli cikti alacaksaniz 160 liraya brotheri alin. Ara sira cikti alirim dersen ricoh al.

190 dan aşağı bulamadım hocam .s
  • n11 de wifili modeli 219 lira
    15 lira indirim var + 50 tl brother world puan veriyor hocam.
  • https://ricoh.co.in/products/b-w-laser-printers/ricoh-sp-111/14/377/

buradaki linkte hintli kardeşlerimiz
    Ricoh Genuine Refill Toner yazmışlar.

ayrıca ürünün pdf inde de benzer şekilde.
    Refill Method.
    *Suggested 2 Refills
    per Cartridge
    yazmışlar..
    https://ricoh.co.in/products/brochures/SP-111-111SU.pdf

daha napsınlar :)

• eta hoca alalımmı yani sonradan biz toz koyabilirmiyiz içine
  • arkadaşlar iyi güzel toneri doluyor fakat sonuçta toner üstündeki drum ın bir ömrü var bu drum değişmesi gerekince drum maliyeti nedir? veya yeni toner almaya kalksak ne tutacak

çünkü 3 - 4 dolumdan sonra drum değişmesi gerekecek.
  • bimler sabah kaçta açılıyor?(araştırdım 9.00 yazıyor.8.30 da gideyim ben.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 20 Eylül 2015; 7:46:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.