Şimdi Ara

Rıdavan Dilmen: Son yılların en güzel golü Ümitin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ayhansx1

herhalde o hareketi ben denesem o hızla yapmayı 3 gün sağ bacağım peşimden gelir ,2 hafta da tuvalete giremem .

alexten daha güzel çünkü zeybek oynar gibi atmamış 2 kişi arkasında o hızla çaprazdan atmak çılgınlık ister. eh tabi birde galatasaraylılık

Herşeye bir kulp takacan dimi...
    Alex'in pozisyonda da arkadan 1 oyuncu zorluyor...
  • [dhtube=http://www.youtube.com/watch?v=My9G-4bF_Zs'']''
  • 2 golde birbirinden gusel ama bnce gordugum en ii rovesata golu rivaldonun valencia ya attıgı goldu son dakikada golu attı ve o golle barcelona sampiyonlar ligine girdi bu kdr riskli bi zmnda rovasata golu atmıstı hayran kalmıstm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Juiced

quote:

herhalde o hareketi ben denesem o hızla yapmayı 3 gün sağ bacağım peşimden gelir ,2 hafta da tuvalete giremem .

alexten daha güzel çünkü zeybek oynar gibi atmamış 2 kişi arkasında o hızla çaprazdan atmak çılgınlık ister. eh tabi birde galatasaraylılık

Herşeye bir kulp takacan dimi...
    Alex'in pozisyonda da arkadan 1 oyuncu zorluyor...

alexin top 3 metre tepesinden rakip kaleden arkasında da 1 tane futbolcu varken vurduğu top ile

ümit in kendi kalesinden bilmem kaç metreden çaprazdan arkasında 2 kişi varken alexten 3 misli daha hızlı çakması arasında fb ile GALATASARAY'"ın yazılışı kadar fark var. varmı başka itirazı olup da şu yönden alexin daha güzel diyebilecek olan? eller??

• quote:

Alexin roveşatası gerçek bir rovesata.Gostere gostere vurulmus bir şut.Herkesin donup kaldığı bir an.Alex resmen şaha kalkmıs gibi vurdu.Adama gülerler.Ümitin golu Alexinki ile kıyaslanmaz bile.
  • quote:

Alexin golü çok daha şıktı..
    Ümit karanın golü de güzel ama o golü güzel yapan ümitjaranın olaganüstü hızıydı...
  • üstteki cevabımı okumadan yazanlar için

nesi daha zor ümitin golünden aşağıdakine göre düşünün, ayrıca pembe güzlükle bakmayın herkes donmuş yok zaman durmuş yok kartal olmuş uçmuş, çizgi roman yeri mi bura? gerçekleri pozisyonları konuşuyorz

ümit in kendi kalesinden bilmem kaç metreden çaprazdan arkasında 2 kişi varken alexten 3 misli daha hızlı çakması arasında fb ile GALATASARAY'"ın yazılışı kadar fark var. varmı başka itirazı olup da şu yönden alexin daha güzel diyebilecek olan? eller??

karşılaştırın iki golü, oyuncuya top kaç metreden, hangi taraftan , kaç kişinin markajında, kaleye ne kadar uzakta , ne kadar hızla atılmış (yada çakılmış) vs vs hepsinde ümit karan 1 boy önde . kendi takımınız diye objektif olamıyorsunuz , anlıyorum. sıkmayın canınızı herşeyden önemlisi bizimkisi TÜRK sizinkisi yabancı. bu herşeyden önce gelir.

• idrar yarışı başladı gene
  • Gol güzel , şapka çıkartıyorum
  • @ayhansx1
    Bir cümlem için o kadar yazmışsın,ama boş...
    Herneyse Gol Mükemmel,Ayakta Alkışlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

@ayhansx1

senin gibi çok var , hepinize yazdım ,zaten cevap verememenden belli boş moş diyeceğine dediklerimin hangisi yanlış onu de. diyemiyorsan sana bu konudan güle güle
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

@ayhansx1

senin gibi çok var , hepinize yazdım ,zaten cevap verememenden belli boş moş diyeceğine dediklerimin hangisi yanlış onu de. diyemiyorsan sana bu konudan güle güle

Benim dediklerimin hepsi yanlış.Oldu mu!
    Bu arada tekrar ayakta alkışlıyorum...

• İkisi de çok güzel goller . Hadi barışın.
  • ayhansx1@;

daha ne diyeyim ki?
  • gol yani

nu arada Fenerlilerin öbjektifliğine laf söyleyenler aynaya hiç bakmıyorlar heralde neyse konu dağılmasın

güzel gol güzel
  • Rövaşata nın mucidi Pele dir.

Esas adı Bicycle Kick tir.

Nasıl olduğunu bu yaşınıza kadar öğrenemediyseniz ben öğretemeyeceğim.

Ümitin golü Bicycle Kick değldir.

Bu kadar açık ve net...

Rıdavan Dilmen: Son yılların en güzel golü Ümitin
  •  Rıdavan Dilmen: Son yılların en güzel golü Ümitin

Ümit Karan çok güzel rövaşata golleri atıyordu ben antremanlarda gördüm adam 90 derece dik durabiliyor yere , baş aşağı ayak yukarı o ayrı mevzu
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k.

Rıdavan Dilmen: Son yılların en güzel golü Ümitin

Ümit Karan çok güzel rövaşata golleri atıyordu ben antremanlarda gördüm adam 90 derece dik durabiliyor yere , baş aşağı ayak yukarı o ayrı mevzu

ümit karan ı ben de 2 kere antrenmanda izledim. inanılmaz atletik ve fantastik şeyler deniyor.
    geçen yıl attığı ve pek üzerinde durulmayan gelişine çaktığı süper 2 gol vardı ki bence sezonun en güzel golleriydi.

• quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k.

ümit karan ı ben de 2 kere antrenmanda izledim. inanılmaz atletik ve fantastik şeyler deniyor.
    geçen yıl attığı ve pek üzerinde durulmayan gelişine çaktığı süper 2 gol vardı ki bence sezonun en güzel golleriydi.

kesinlikle.

Bence milli takımda kesinlikle olması gereken bir adam.

Fantastik şeyleri denemesine gerek yok aslında ama Lucescu döneminde oynadığı topu hatırlıyorum.

Ben olsam oyunumu onun üzerine kurarım

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/rovesciata.jpg

bu link te rövaşata nın resmi, koydum burada gözükmüyor...

• ya ümit bi gol attı süper adam oldu bu maçta onun yüzünden 2 puan bırakıyorduk uyanın heyy!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.