Şimdi Ara

Roaccutane kullanıyorum ve spor yapıyorum sorun olur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
71.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Göğüsü genişletmeyi düşünüyorum bende hocam karın kası hikaye.Omuz ve göğüsü estetik yapma amacım ve sporu hayat felsefi olarak görmek.Eğer para bulabilirsem karbonhidrat takviyesi almayı düşünüyorum başlayalı 2 hafta oldu bench presste 35-40 kilo kaldırmaya başladım zorlasada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

sivilce ilacı o vücudu yoruyor ondan dedim vücut geliştirme hapı değil

• quote:

Göğüsü genişletmeyi düşünüyorum bende hocam karın kası hikaye.Omuz ve göğüsü estetik yapma amacım ve sporu hayat felsefi olarak görmek.Eğer para bulabilirsem karbonhidrat takviyesi almayı düşünüyorum başlayalı 2 hafta oldu bench presste 35-40 kilo kaldırmaya başladım zorlasada

Geçen sene bar dahil destekli 80 kilo giriyordum şimdi ise 70 Ayrıca gainerin içinde yüksek oranda şeker var. Ben önermem. Günde kilona bağlı oranın 3,4 katı doğal yollardan karb alırsan zaten fazla yağlanmadan büyürsün. Pro 1,5-2 katı.

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Çok iştahlıyım ama yiyemiyorum fazla ee her seferinde makarna pilav uğraştırıyor ve sıkıyor hocam.Okulada götürünce soğuk oluyor ondan dolayı alayım dedim karbonhidrat

• quote:

Çok iştahlıyım ama yiyemiyorum fazla ee her seferinde makarna pilav uğraştırıyor ve sıkıyor hocam.Okulada götürünce soğuk oluyor ondan dolayı alayım dedim karbonhidrat

Dostum bu yiyemiyorum lafına pek inanamıyorum. Birlikte çalıştığım 5 yıllık arkadaşım 1,85 63 kiloydu çocuk 4 ayda 70e çıktı 1 yıl ara verdi ekimde tekrar başladı şu an 80 kilo. Karb tozu kullanmadı. Dediklerimi uyguladi, protein tozu kullandı ek olarak. Hani görsen yağ oranı yine az vücut parçalı ama hacimli duruyor. Yarı define yarı bulk gibi. Ben şu an bulktayım. Baya yaglandim açıkçası. Vücudum kilo almaya yatkın. Mart başında defineye girip yaza 5-10kilo atmak istiyorum. Yiyemiyorsan, 2 saatte bir ye, yemeye çalış. Birden yükleme. Ara ara zorla kendini.

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Yiyemiyorum derken her 3-4 saatte bir şey yaptıramam annem çok sızlanıyor yaparken kendim de pişirmesini bilmiyorum pek yoksa şuan bile açım az önce kalkıp çikolata falan yedim kessin diye ilacın etkisiyle iştahım var ama yemek ayrımı da yapıyorum sıkıntı burada

• quote:

Yiyemiyorum derken her 3-4 saatte bir şey yaptıramam annem çok sızlanıyor yaparken kendim de pişirmesini bilmiyorum pek yoksa şuan bile açım az önce kalkıp çikolata falan yedim kessin diye ilacın etkisiyle iştahım var ama yemek ayrımı da yapıyorum sıkıntı burada

Bu sporu yapanların çoğu yemeğini kendi yapıyor dostum Internetten bak pilav, makarna nasıl yapılıyor? Tavuk haşlarsın zaten zeytinyağıyla. Yada yağsız haşla ama salataya dök zeytinyağını. Pilav, makarna kolay iş bende bilmiyordum. Artık kendim yapıyorum. Alış buna ilerde zorluk çekmezsin. Tek kalırsan alırsın makarnanı doyurursun karnını

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quppas

Dostum ilacın yan rtkilerinde eklem ağrısı yapması da var o yüzden kullanma derim

Ben geçen sene kullandım bende pek ağrı olmadı, ilacın yaptığı tek yan etki dudak sorulması ve burun içi kuruması

Eklem ağrısı ve dudak kuruması hiç geçmedi bende ama şükür ki burun kanaması ve göz kuruluğu olmadı.Tabi ilaç baya iştahı hem açıyor hem kapıyor,sabahları kahvaltı edesim gelmiyor bazen

Dudak kuruması da sağolsun medplus blistex sayesinde geçti ilaç bittiğinde ondan ayrılmak zor oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

quote:

Orijinalden alıntı: üstadgs

Sivilce için mi kullaniyorsunuz

Yok hocam protein tozu niyetine atıyor 20 mg

nick avatar uyumu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.