Şimdi Ara

Roaccutane Tedavisini Bitirenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tedavi biteli birkaç gün oldu. kalan kırmızılıklar gerçekten iç karartıcı. o kadar acı cektikten sonra insan daha büyük bişey bekliyordu açıkcası..
    kullananların roaccutane sonrası deneyimlerini dinlemek isterim hiç bi ilaç kullanmasam da cilt kendini yenilermi?

• hocam bence onlar zamanla geçecek
    ben daha yeni başladım böyle şeyler demee
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuzelAdam

hocam bence onlar zamanla geçecek

abi zaman zaman zaman... beklemekten yaşlandık artık. şunu kabul edelim ki ilaca yeni başladıysan uzunca bi süre(ki bu asla 1 yıldan az değil) eski halinden çok farkın olmayacak. tamam sivilce geçiyor eyvallah da izler kaldıktan sonra anlamı ne? hatta iz daha bile kötü kıpkırmızı duruyor leke gibi. sivilce en azından noktasal.

bize yazılan yazı bu kardeşim,yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodiakreagx

quote:

abi zaman zaman zaman... beklemekten yaşlandık artık. şunu kabul edelim ki ilaca yeni başladıysan uzunca bi süre(ki bu asla 1 yıldan az değil) eski halinden çok farkın olmayacak. tamam sivilce geçiyor eyvallah da izler kaldıktan sonra anlamı ne? hatta iz daha bile kötü kıpkırmızı duruyor leke gibi. sivilce en azından noktasal.

hocam kaç ay kullandınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bloodiakreagx

quote:

hocam kaç ay kullandınız

5 ve ya 6 ay

• valla benim fazla ihtiyacım yoktu hatta doktor gerekmez dedi ama yinede kullanmıştım 6 ay. günlük yanlış hatırlamıyosam 60doz alıyodum

baya geçti üstünden ve bütün sıkıntılarımı çözdü. kızarıklıklar hemen geçmez beklemeniz lzm
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxAhtapotxx

valla benim fazla ihtiyacım yoktu hatta doktor gerekmez dedi ama yinede kullanmıştım 6 ay. günlük yanlış hatırlamıyosam 60doz alıyodum

baya geçti üstünden ve bütün sıkıntılarımı çözdü. kızarıklıklar hemen geçmez beklemeniz lzm

hocam siz ne kadar beklemiştiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.