Şimdi Ara

ROCK BAND VE GUITAR HERO ONLINE OYNAYANLAR - PS3 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
5.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: talkie77

Oyun için mikrofon almak istiyorum.Normal bluetooth mikrofonlar işimi görür mü yoksa özellikle PS3 için olanlardan mı almalıyım?

valahi ben denedim ama olmadı ps3 eye cam dada var onlada denedim koskoca mic dedim bi umit oda olur ama olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

quote:

Oyun için mikrofon almak istiyorum.Normal bluetooth mikrofonlar işimi görür mü yoksa özellikle PS3 için olanlardan mı almalıyım?

valahi ben denedim ama olmadı ps3 eye cam dada var onlada denedim koskoca mic dedim bi umit oda olur ama olmadı

O zaman oyun için özel mikrofon alıcaz demektir.Singstar mikrofonu olurmu ki acep?Oyunuyla beraber alsak bir taşla iki kuş misali.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

quote:

O zaman oyun için özel mikrofon alıcaz demektir.Singstar mikrofonu olurmu ki acep?Oyunuyla beraber alsak bir taşla iki kuş misali.

oluyor.ben 45 tlye gördm mikrofonu gecenlerde kadiköyde ama kablolu

• Önceleri biraz ilgiliydim.World Tourda yaklaşık 10 şarkı hariç hepsini expert çalabiliyorum.Şimdi Metallicaya başladım bunuda ilerleticem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superyakup

Önceleri biraz ilgiliydim.World Tourda yaklaşık 10 şarkı hariç hepsini expert çalabiliyorum.Şimdi Metallicaya başladım bunuda ilerleticem.

nası bi çalışma stili izliosun davulda seviye geliştirmek için biraz anlatsana herkese faydalı olur hem..
  • Davulda expert harici çalıyosan müziği dinlemeyeceksin.Yoksa hep hata yaparsın.Bide elleri bağımsız hareket ettirmek için biriyle 8 çizerken diğeriylede daire çiziceksin aynı anda.Ayaklar içinde 2li ve 4lü sıra izleyerek yavaştan hızlıya doğru git ama ritim tutar gibi aksamadan.Expert çalarkende müziği dinle ritmi takip ederek çal.Bi kere ritmi yakalrsan çok kolay olur çalması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superyakup

Davulda expert harici çalıyosan müziği dinlemeyeceksin.Yoksa hep hata yaparsın.Bide elleri bağımsız hareket ettirmek için biriyle 8 çizerken diğeriylede daire çiziceksin aynı anda.Ayaklar içinde 2li ve 4lü sıra izleyerek yavaştan hızlıya doğru git ama ritim tutar gibi aksamadan.Expert çalarkende müziği dinle ritmi takip ederek çal.Bi kere ritmi yakalrsan çok kolay olur çalması.

Mugladan buraya ders vermeye nekadar alırsın hocam

• Sana beleş olur dostum.O değilde senle bi oynayamadık gitti ya.Artık yarın çevirelim bi metallica

• Arkadaşlar Guitar Hero Metalicada Ben bateri Maeglin101 gitarda olmakla birlikte bir adette bas guitar çalan arkadaş arıyoruz varsa şu anda oyundayız ve genelde hep giriyoruz

PSN:strongiron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strongiron -- 2 Haziran 2009; 16:09:11 >
  • Ekleyin

iugia

Oyunlar:
    RB, GH:WT, GH:M

Cok yakinda RB2

Enstruman: Mik, gitar, bateri(bu mesaji attiktan 10 gun icinde baterim olacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThisisaNightmare -- 6 Haziran 2009; 18:55:13 >
  • guitar hero 3 almak isteyen gitaryla beraber imzama girebilir bana msn den ulaşabilir :)
  • Arkadaslar foruma yeni geldim ama guitar hero yu yaklasik 1 yildir oynuyorum oyun super su anda gitarla mikrafonum var ama yakinda bateriyide alicam merak ediorum:)Gitarda her sarkiyi expertte calabiliyorum sanirim bu sayfa biraz aktifligini yitirmis en son mesaj 6haziranda atilmis daha iyi bir sayfa varsa beni oraya yonlendirirseniz sevinirim psn:burak199427 hepinizle oynamayi bekliorum dedigim gibi gitarda her sarkiyi expertte calabiliorum eklemeyi unutmayin.
  • Yazmayi unutmusum oyunlarim gh wt gh metallica ve rb 2 ve bi yanlislik yapmisim gh m de war ensembleyi calamiorum:S
  • Benide ekleyin

PSN: alihandro

Guitar hero world tour - smash hits
    Rock band 1-2

ekipmanlar gitar mikrofon yakında davul
  • Ben de varım arkadaşlar. Ekipman gitar, oyuın metallica
  • PSN: BlaXiD
    Oyunlar:Guitar Hero World Tour,Guitar Hero Metallica,Guitar Hero Smash Hits,Rock Band 2
    Ekipman:Gitar,Davul,Mikrofon
  • Herkesi ekledim arkadaşlar
  • beni de eklerseniz sevinirim.gh metallica ve band hero oyunlarım var ve tüm şarkıları expert çalabiliyorum(master of puppets expert hariç).psn adresim:frate12 ekipman gitar.en kısa zamanda eklerseniz zaman sorun değil oynarız...
  • Benim PSN adım HDredi,Guitar Hero 5,tüm aletlerden var.Beni de ekler misin?Çok fazla online'a girmeyebilirim ama girdiğimde de adam gibi oynayayım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.I.G. -- 19 Haziran 2010; 19:22:27 >
  • usb mikrofon gerekli.

beni de ekleyin lütfen

metallica + gitar (yakında davul ve mikrofon da gelicek)

bass gitarist arıyorsanız ekleyin illaki :) psn: cann1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannavaro1903 -- 21 Haziran 2010; 0:12:09 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.