Şimdi Ara

ROCK BAND VE GUITAR HERO ONLINE OYNAYANLAR - PS3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
5.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strongiron -- 2 Mayıs 2009; 1:11:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

havada ne yagmurluydu bu gun

ya dousius we maeglin dün aksam ne sarkılar sectiniz heroesi daha once hiç calmamıstm oneyide denememistim geberiodum az kalsın xD
  • uzak kaldım bayağ çoğalmışız iyi iyi .. biraz daha çalışalım daha iyi çalarız o şarkıları .. bende bateri almak istiyorum yahu yurtdışı dışında başka seçenek yokmu tek wt baterisi filan satan olabilir mi acaba ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mrtk2

quote:

Orjinalden alıntı: 350Taner

bateriler pahalı yaff bende almaıy düşünüyorum ama para yok

sahibindende bi adam almanyadan bundle set almıs 550 ye satıyor.sade bateri sordum 150€ istedi o parayıda hayatta wermem.

BATERİSİNİ ALDIM arkadaşın artık benimde bir baterim var 200tl +oyun

• quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

quote:

Orjinalden alıntı: Mrtk2

quote:

Orjinalden alıntı: 350Taner

bateriler pahalı yaff bende almaıy düşünüyorum ama para yok

sahibindende bi adam almanyadan bundle set almıs 550 ye satıyor.sade bateri sordum 150� istedi o parayıda hayatta wermem.

BATERİSİNİ ALDIM arkadaşın artık benimde bir baterim var 200tl +oyun

hayırlı olsun, listeye ekledim senin bateriyi

• kollarım kopucak gibi agrıyor sadece 5 parca caldım allahım bune zor bişiy hehehehehe
  • maeglin le iyi oynadık yaww saat geçte olsa gh metalica digerlerine gore baya zor hele bateri heryerim agrıyor valahi
  • Bu sabah kargoyla işyerime Worldtour geldi nihayetinde.Akşam olmasının sabırsızlıkla bekliyorum.
  • ekipmanlarım arasına mikrofon eklendi arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: eto82

ekipmanlarım arasına mikrofon eklendi arkadaşlar

Hayırlı olsun şimdiden varmı gh oyncak bi adam gibi toplasamadık band kuramadık yaw psn:Strongiron benim eklemedigim varsa eklesin bu saate varsa oyncak oynayalım
  • bende legends of rock var hardda çalabiliyorum butun şarkıları da henuz ps3 yok elimde :D biraz daha sabır geliyorum aranıza. bass benden sorulur. world tour da yaparız bişeyler. az kaldı...
  • Benim GH World Tour 4.bölge.Online oyun oynarken sorun olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: talkie77

Benim GH World Tour 4.bölge.Online oyun oynarken sorun olur mu?

zannetmiyorum sorun olacağını..
  • Arkadaşlar beni de ekleyebilirsiniz Gh World Tour var bende henüz metallica yı almadım Bateri ve Gitar mevcuttur bu aralar kendimi SF4 e kaptırmış bulunsamda böyle birlikte oynamak zevkli olabilir
    Psn: Amdturco
  • quote:

Orjinalden alıntı: amdturco

Arkadaşlar beni de ekleyebilirsiniz Gh World Tour var bende henüz metallica yı almadım Bateri ve Gitar mevcuttur bu aralar kendimi SF4 e kaptırmış bulunsamda böyle birlikte oynamak zevkli olabilir

tamamdır ekledim seni de metallica'yı da alırsan daha güzel olur metallica oynayanların sayısı artmaya başladı son günlerde

• Ah keşke PS2'de de online oynansa GH.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amdturco

Arkadaşlar beni de ekleyebilirsiniz Gh World Tour var bende henüz metallica yı almadım Bateri ve Gitar mevcuttur bu aralar kendimi SF4 e kaptırmış bulunsamda böyle birlikte oynamak zevkli olabilir

hoşgeldiiin bu gun gorusemedik dışardaydım çalışmaya başla yarın bi band yaparız inş
  • Arkadaşlar ben genelde davul takılıyorum öğleden sonraları onlineyim malum akşam çalınmıyor.Metallicada bugün geldi.Ondada ekleyin.Birde davulu expert çalabilen kaç kişi var forumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superyakup -- 6 Mayıs 2009; 0:52:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: superyakup

Arkadaşlar ben genelde davul takılıyorum öğleden sonraları onlineyim malum akşam çalınmıyor.Metallicada bugün geldi.Ondada ekleyin.Birde davulu expert çalabilen kaç kişi var forumda?

valla pek olduğunu zannetmiyorum şaka maka expert seviyesine nasıl geldin davulda, normalde de bi aşinalık var mı yoksa oyunda mı geliştirdin?
  • Oyun için mikrofon almak istiyorum.Normal bluetooth mikrofonlar işimi görür mü yoksa özellikle PS3 için olanlardan mı almalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.