Şimdi Ara

RocketBootstrap Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sanırım Mobile Substrate Fix yüklediğim için böyle bir problemle karşı karşıyayım yaklaşık bir haftadır çözüm bulamadım.

Sorunum ise şu; Fotoğrafta gördüğünüz üzere RocketBootstrap yüklemeye çalışıyor ve başaramıyor "Yüklemezsin olur biter kardeşim" dediğinizi duyar gibiyim.
    Asıl bomba şimdi geliyor: RocketBootstrap denen belayı her tweak işleminde yapıyor yani tweak yüklerken de bunu yüklüyor kaldırırken de ve başaramadığı için kaldırırken problem yaşıyorum. Önceden tweak i kaldırmak yerine RocketBootstrap i yüklemeye çalışıyor. Başarısız olunca işleme devam etmiyor. Ocağınıza düştüm arkadaşlar.

Not : Restore etmeden çözmek öncelikli amacım. Teşekkürler.

Yayınlamadan önceki son düzenleme : Sırf bu olay yüzünden yüklü tweak leri de kaldıramıyorum.

• Fixi kaldır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu baştan başlat. Cydia yüklendiğinde changes kısmında refresh yap. Rocket'i kaldır ve işlemi tamamla.
  • Bigboss reposundan yüklemenizi tavsiye ederim .
  • Eyvallah arkadaşlar. Hemen deneyip yazıyorum. Benim fix BiteYourApple galiba.

Düzenleme : Abi senin dediğin yöntemle Rocketbootstrap ı kaldırdım. Sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi develiogluyusuf -- 31 Ocak 2014; 0:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: develiogluyusuf

Eyvallah arkadaşlar. Hemen deneyip yazıyorum. Benim fix BiteYourApple galiba.

Kimin yöntemiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Orijinalden alıntı: develiogluyusuf

Eyvallah arkadaşlar. Hemen deneyip yazıyorum. Benim fix BiteYourApple galiba.

Kimin yöntemiyle

Senin bro eyvallah :) flood olmasın diye şey yaptım bir de mobil giriyorum alıntı yapamadım

• Ne ise yariyormus bu ? Bende de cokme sorunlarina yol aciyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.