Şimdi Ara

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.340
Cevap
23
Favori
59.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hobar

Evet v8 de böyleydi. Bende de team class 10 8gb var ama böyle bir sorun yaşıyorum.

Hocam bende Aurora 'da kingston da sorun vardı. Team alınca düzeldi.

Ama JB V8 de sendeki sorunun aynısı bende de oldu.

Şimdi bu versiyonu yükledim. Ayarlarını yapıyorum.
    Bakalım aynı sorun olacak mı. Bilgi veririm.

Edit : V8 deki SD kart ile ilgili aynı sorunlar bunda da var.

Heralde Team kartları beğenmiyor JB..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 11 Mayıs 2013; 19:40:34 >
  • quote:

Ben sd kartın içini görsem de sürekli kamera galeri müzik çalar durdu hatası alıyorum. sistem açıldığında da boş sd kart diyor ama dosya yöneticide içindekileri görebiliyorum.

hocam sd kartınız yuvasını kontrol edin dün aynı problem bende de oldu sd kart yuvasında bir sorun olabilir hafif çıkmış olabilir. Emin olduktan sonra depolama kısmından sd kartın takılı olup olmadığına bakın takılı gösteriyor ise cihazı yeniden başlatın sorun düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldblue_

quote:

Ben sd kartın içini görsem de sürekli kamera galeri müzik çalar durdu hatası alıyorum. sistem açıldığında da boş sd kart diyor ama dosya yöneticide içindekileri görebiliyorum.

hocam sd kartınız yuvasını kontrol edin dün aynı problem bende de oldu sd kart yuvasında bir sorun olabilir hafif çıkmış olabilir. Emin olduktan sonra depolama kısmından sd kartın takılı olup olmadığına bakın takılı gösteriyor ise cihazı yeniden başlatın sorun düzelecektir.

tekrar eski yani diğer 4.2 li jellybeanı yükledim sorun düzeldi.Senin romda sd kart sorunu var herhalde coldblue

• tam olarak sorununuz nedir yazabilir misiniz tekrardan kontrol edeyim

@anedin
  • quote:

tam olarak sorununuz nedir yazabilir misiniz tekrardan kontrol edeyim

@anedin

sd kartın içeriği depolama kısmında gözükmesine rağmen resim çekilmiyor file explorer bomboş usb dosya aktarımı yapılmıyor dosyalar gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anedin

quote:

@anedin

sd kartın içeriği depolama kısmında gözükmesine rağmen resim çekilmiyor file explorer bomboş usb dosya aktarımı yapılmıyor dosyalar gözükmüyor.

bilgilendirme kısmındaki dediklerimi uyguladınız mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anedin

quote:

@anedin

bilgilendirme kısmındaki dediklerimi uyguladınız mı?

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 11 Mayıs 2013; 22:30:27 >

• quote:

quote:

2 kere baştan kurdum romu sürekli aynı hata. ayrıca ilyanın v8 i de böyleydi. v7 de sorun yok. sd kartı 50 kere söküp taktım.

• quote:

quote:

quote:

2 kere baştan kurdum romu sürekli aynı hata. ayrıca ilyanın v8 i de böyleydi. v7 de sorun yok. sd kartı 50 kere söküp taktım.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim bu sorunla tekrardan ilgileneyim. Belki sorun kart uyumsuzluğundada olabilir kingston 8gb4class kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim bu sorunla tekrardan ilgileneyim. Belki sorun kart uyumsuzluğundada olabilir kingston 8gb4class kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım

Hocam ben sabahtan beri kullanıyorum henüz öyle bir sorunla karşılaşmadım.dediğiniz gibi kart uyumsuzluğundan kaynaklanabilir.şu an gayet stabil şu radyoya el atsan tadından yenmez.bi de instagramın kendi kamera programıyla foto çekmiyor onu iptal edersek çekiyor ama kesmek filan gerekiyor ona da bi baksan düzeltilebilir mi.emeğine sağlık
  • Biriniz hayrına romdan bir kaç resim atabilirmi şimdiden teşekkürler

• quote:

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0

Hocam verdiğiniz roma geçmek için indirdim sd karta attım. CWM'yi açtım "install zip from sdcard" dan choose zip from sdcard a girdiğimde E:Can't mount /sdcard/ hatası alıyorum. Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?
  • Instagram kullanmadığım için bilmiyordum ama kurup denerim bakalım sorun neymiş

@dikerow

sd kartın mount edemiyor cwm sürümünü değiştir eğer hala sorun devam ederse kart yuvasını kontrol et kartı okumuyor olabilir

@06sefa1910
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06sefa1910

quote:

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0

Hocam verdiğiniz roma geçmek için indirdim sd karta attım. CWM'yi açtım "install zip from sdcard" dan choose zip from sdcard a girdiğimde E:Can't mount /sdcard/ hatası alıyorum. Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?

Reboot recovery yapmayı denediniz mi

• quote:

sd kartın mount edemiyor cwm sürümünü değiştir eğer hala sorun devam ederse kart yuvasını kontrol et kartı okumuyor olabilir

@06sefa1910

Sorun sd karttan galiba 2 gb'lık sd kartımı taktığımda böyle bir sorun olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06sefa1910 -- 12 Mayıs 2013; 12:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidcavdar

quote:

Orijinalden alıntı: 06sefa1910

quote:

Reboot recovery yapmayı denediniz mi

Denedim malesef olmadı.

• Hocam emeğinize sağlık yayınladığınız günden beri kullanıyorum stabilite gayet iyi fakat "volume rocker wake" yok bulamadım roma eklemeniz güzel olacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Hocam emeğinize sağlık yayınladığınız günden beri kullanıyorum stabilite gayet iyi fakat "volume rocker wake" yok bulamadım roma eklemeniz güzel olacaktır..

Butun cm 10 larda vardir. Ayarlarda ekran ayarlarinda en altta olmasi gerek

• Biliyorum fakat bu romda yok. Belki farklı menüler altındadır dedim ama başka yerde de yok ne yazık ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Biliyorum fakat bu romda yok. Belki farklı menüler altındadır dedim ama başka yerde de yok ne yazık ki..

sorunla ilgilenirim bugün kamera kalitesi ile ilgili bir güncelleme yayımlayacağım. Kalitesini gerçekten beğeneceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.