Şimdi Ara

RTX 2060'lı // Legion 5 vs Asus Rog G17 712 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
3.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Denilenden farklı gelirse iade edersin, kandırma yapıyorsa uygun değildir
  • idontthinkso kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdenimo

yine zamlandı şu 17" yahu 13.400 oldu yükseltip yükseltip indirim yapıyoruz diyorlar
    15" i 12.966 lira

ama satıcı(garaj online) cihaz fotoğrafı gönderemediğini yazmış başka birine. Normal satarken koyduğu fotoğraftan başka gelmez dimi o gri modelden vs ondan korktum açıkçası.

+++ cihaz LED (WVA) paneldir yazmış https://www.trendyol.com/lenovo/legion-81y600d5tx-i7-10750h-16g-1t-ssd-rtx2060-15-6-144hz-p-46989781?boutiqueId=529659&merchantId=124551

Alıntıları Göster
    Hocam ben de bugün legion 5 siparişi verdim başka bir firmadan(1tb+256 ssd olan).Aynı firma iki siteye farklı fotoğraflar koymuştu hangisi doğru diye arayıp sorduğumda siyah kameralı olan model dediler öyle siparişi verdim.Böyle yaparsan için rahat eder belki

• Walter H.White kullanıcısına yanıt
    Muhatap olunan firmayi arayıp teyit almak en mantıklısı . Hayırlısı olsun darısı başıma artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tesekkür ederim dostlar @thelordof @sdenimo

• quote:

Muhatap olunan firmayi arayıp teyit almak en mantıklısı . Hayırlısı olsun darısı başıma artık
    Sağolun umarım siz de sorunsuz bir şekilde istediğiniz bilgisayarı alırsınız
  • Çok teşekkürler

• Walter H.White kullanıcısına yanıt
    Hocam teknoraks adlı bı firma var trendyolda ondan mı aldiniz

• quote:

Hocam teknoraks adlı bı firma var trendyolda ondan mı aldiniz
    Hocam benim aldığım model 15.6 1tb hdd +256 ssd olan model ben hepsiburadadan nethouse adlı satıcıdan aldım.Onların n11 ve hepsiburadaya koyduğu fotoğraflar farklıydı arayıp sorunca n11deki fotoğrafların doğru olduğunu söylediler.Zaten bu kodu aratınca psref.lenovo sitesinde pdften bakınca da mat kameralı versiyon gözüküyor nereden çıktı bu gri fotoğrafları anlamış değilim
  • Anladimm cokk saol hocam tekrardan trendyolda zam yemiş yine yakında Hepsiburada indirimi var kapatsam ondan alayım artık çok uzadı bu is

• Bu arada lenovonun İzmir'de teknik servisi var mı garanti kapsamında ücretsiz bakım tamir vs. yapan internette gördüklerim özel servis hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdenimo -- 15 Eylül 2020; 10:15:44 >
  • Legion 5 te RGB klavye olmaması garip değil mi? Hemen her oyuncu bilgisayarında RGB klavye var
  • 15" de bulunuyor fakat 17" de ne hikmetse tek renk

• sdenimo S kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazada gördünüz 17" olarak?
  • Mediamarkt da 15" Ryzen li modeli gördüm zaten Intel işlemcili modeller magzalarda yok. Hepsiburada da var sadece 17" model

• Gençler bu hafta içi sipariş vereceğim nasip olursa. Ama şu Omen çok kafamı çeliyor. Ne düşünüyorsunuz 32gb ram var hem omende. Ama kasa yapısı olarak legion daha çok hoşuma gidiyor. Bilemedim gitti :)

trendyol.com
    LENOVO Legion 5 81y60088tx05 I7-10750h 16gb 1tbssd 6gb 15.6" Fdos Fullhd Taşınabilir Bilgisayar | Trendyol
    https://www.trendyol.com/lenovo/legion-5-81y60088tx05-i7-10750h-16gb-1tbssd-6gb-15-6-fdos-fullhd-tasinabilir-bilgisayar-p-47365769?boutiqueId=519404&merchantId=106664

Hocam legion alın geçin her sene olduğu gibi bu senede omende ısınma sorunundan muzdarip insanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Omenin bu kasasi eski kasa ve çok ısınıyor bildiğim fotoğraftaki ise.Yeni kasa ise çok iyi soğutuyor ama ekran ve klavye arası boşluk insani düşündürüyor.Ben ondan cesaret edemeyip legion 5 aldim

• İyi o zaman Legion 5 i kesinlestirdim gibi kafamda 17" yarın Hepsiburada güzel indirim alırsa onu alırım olmazsa trendyoldam direkt 15" i alirim ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.