Şimdi Ara

rum lütfen yardımcı olun BEYLER YARDIMMM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya beyler ben oyuna bu gün başladım 8lvl oldum 2 str bi 1inte wererek gidiyorum ama meslek nasıl ve nerde seçiyorum bilmiyo
    Bİ SORUMDA B BU ÖZELLİKLERE EN ÇOK UYAN MESLEK HANGİSİDİR YARDIM EDERSENİZ SEWİNİRİM SAOLUN

• o chater cope at gitsin
    2 str 1 int yapma melez olur sen yeni chater ac full İnt git (bence spear ol) sonra mesleek secimi level 20 de oluyor...
  • ewt ark doqru söyLüyo ama karakterin ne söylememişin onun için kafana göre wer ama nuker olcaksan full int wer lwl 20 görew seçiyosun
  • Kardeş bu oyunda pure tabir edilen charlar (yani full int veya str) daha efektiftir. Senin bu charın da iş yapar. Şahane destek karakteri olursun. Hem de oyunu öğrenirsin bu charla. Bu statlarla glaive al eline, fire ve force ye ver sp lerini. 21 lvl de light açar 4 level hızlı koşma sahibi olursun. Glavie den extra hp, force den extra mana alır, aslanlar gibi takılırsın, oyunu mantığını öğrenirsin. En az 30 level görmeden bırakma o charı. İş yapmaz mevzuu diye birşey yok. Bu oyunda en iyi destek karakterleri hybrid charlardır bence. İleride bu charla her 5 yıldız kervanın aradığı adam olursun. Yani her mesleğe gelirsin ama hunter veya trader şahane olur. Zira ilerdeki levellerde force skili sahibi adam yok. 60+ charlara res atacak adam bulunmuyor eski serverlerde. Herkes takmış bir int nuker olcam her nukeyi açacam davasına. Oyunu clone charlarla doldu. Hele eski serverler. Sadece nuker ve blade char var başka yok. Forumda açılan her topiğe taze arkadaşlar zıplayıp full int ver sword aç nuker ol yazısı basıyorlar. Valla bö geldi bana. Bilen bilmeyen yazıyor. Otomatiğe bağlamışlar. Sorulana yanıt vermek yerine o olmaz, bu olmaz, sadece bu olur yaklaşımı var. Ya adamın derdi o değil. Bi soruyu okuyun önce. Sonra da direk ötenazi yerine mümkünse tedavi önerin. Adam yeni başladım diyor, gidip nuke char tavsiye ediyorsunuz. Anlayalım şunu artık nuker char bilinçli kasılması gereken bi chardır, yeni adama oyunu öğrenene kadar str veya hybrid char gider. Sonra kendi kararını verir istediği charı açar. NUKER gibi başlarda kolay yatan bi char acemiye gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 14 Haziran 2006; 18:59:38 >

• walla bende int vereom ama arasıra str yede bastım oldu ama genelde 3 ünüde i nte verdim sorun olur m ?[/size
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.