Şimdi Ara

Rumble`a Efsanevi Skin mi Geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Onları koruyamazsam, nasıl kahraman olabilirim ki?
    Bu bitmedi. Gelişmenin vakti geldi. Onlara yordle’ların gücünü göstereceğim.”
    Şehrin kahramanı yeni bir şampiyon olabilir mi yoksa efsanevi kostüm habercisi mi hep beraber göreceğiz.

http://easy.gg/yikik-sehrin-kahramani/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y.A.A. -- 17 Mart 2014; 21:09:21 >

• Rumble
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neutrally

Rumble
    Gelişmenin vakti geldi.

Battlecast Rumble.
  • İnstabuy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

Gelişmenin vakti geldi.

Battlecast Rumble.

Bu adamin dediği olucak rez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrollee

Gelişmenin vakti geldi.

Battlecast Rumble.

Alıntıları Göster
    Bence rumble için legendary skin geliyor.
    edit: zaten kostüm tanıtımı bölümündenmiş haber yeni şampiyon nerden çıktıysa asdasdad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pia L -- 17 Mart 2014; 21:01:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhaulu

Bence rumble için legendary skin geliyor.
    edit: zaten kostüm tanıtımı bölümündenmiş haber yeni şampiyon nerden çıktıysa asdasdad

Şuan ki ruh halim: Bursa`dan gol haberi mi var? yok mu? yanlış bilgi mi?

• rumble rework
  • Rumble in detayi cok oldugu icin skin yapmiyolardi. Guzel bisiler gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Rumble in detayi cok oldugu icin skin yapmiyolardi. Guzel bisiler gelebilir

Pick Rate`i yüksek şampiyonlardan ziyade düşuk şampiyonlara yönelip, daha fazla oynanması da amaçlanıyor sanırım, fakat udyrde pek tuttumu bilemiyorum.
  • Erak ettik bak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.A.A.

quote:

Pick Rate`i yüksek şampiyonlardan ziyade düşuk şampiyonlara yönelip, daha fazla oynanması da amaçlanıyor sanırım, fakat udyrde pek tuttumu bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Savaş Makinesi Rumble olacaktır büyük ihtimalle.

• Destansı skin gelecek arkadaslar ben burdayim dedigim tutunca idda kuponlarinizi hazirlayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

Destansı skin gelecek arkadaslar ben burdayim dedigim tutunca idda kuponlarinizi hazirlayabilirsiniz
    destansı olmaz umarım
  • Destansı kesin aha yazıyorum buraya.Riot un eskiden bir sey soylemisti Orianna ve Rumble a skin yapmak legendary yapmatan daha zor diye.Yapmısken tam yapıp destansı yaparlar.Biri LongB yi cagırsın o ne diyor bakalım nası olsa Rumble purosu
  • quote:

quote:

Udyr rankedda alması riskli bir şampiyon , ne yapıyorsa rakibin dibine girmek zorunda bu yüzden outplay ve kite manyağı oluyor , skin değil buff lazım ama buff gelirse trick2g gibi oynayanlar maini yapanlar da çok op şekilde oynarlar o yüzden büyük buff atmaktan çekinirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

quote:

Udyr rankedda alması riskli bir şampiyon , ne yapıyorsa rakibin dibine girmek zorunda bu yüzden outplay ve kite manyağı oluyor , skin değil buff lazım ama buff gelirse trick2g gibi oynayanlar maini yapanlar da çok op şekilde oynarlar o yüzden büyük buff atmaktan çekinirler.

Bence Udyr a rework gelmeli.Q sunu acınca hızlanmalı ve as vermeli.W su kalkan acar ls verir.E si ayı olup target aldıgı birinin ustune atlayıp stunlar.R ile ucmaya baslayıp alan hasarı verir ve birimlerin icinden gecebilir.Nası ama

• udyr gibi millet sırf güzel görünüyor diye alacak,mıçacak sıvıyacak ahanda buraya yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Heartseeker

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

quote:

Bence Udyr a rework gelmeli.Q sunu acınca hızlanmalı ve as vermeli.W su kalkan acar ls verir.E si ayı olup target aldıgı birinin ustune atlayıp stunlar.R ile ucmaya baslayıp alan hasarı verir ve birimlerin icinden gecebilir.Nası ama

E si şuan da atlıyor çoğu kişi bilmez.Ama çok kısa bi mesafeyi atlıyor, 25-50 unit filandır heralde dash atıyor , tabi sadece stun yiyecek bir hedefe e açıkken vurduğunda oluyor bu, ama yetersiz.

Senin dediklerin olsa sevinirim tabi ama bu udyr i yeni kassadin yapar rankedda oynanmaz , bu patchte güzel bi buff gelecek mesela , stun yiyen hedef 6 sn içinde tekrar stun yiyemiyordu , bunu 1 sn düşürerek 5 sn ye indirecekler ve bu ganklerde 2 kere stun atmayı kolaylaştıracak çünkü lv3de adam saliseyle kule rangeine girdiğinde girip e atmak çok riskli olabiliyordu bu açıdan iyi buff , tflerde de kritik anlarda önceden stun yemiş hedefe 1 sn daha erken stun atabilmek iyi olacak.

Bence udyrin derdi ratioları , şuan vi ın 4 spelli de ad den çekiyor , ultisi tiger udyrin ad den çektiği kadar ad den çekiyor , w spelli % vuruyor ama buna rağmen her 35 ad de %1 daha fazla vuruyor.Ayrıca pasifi de herhangi spell aktif edildikten sonra canının %10 u kadar shield veriyor yuh arkadaş yuh pes.

Udyr efendinin bi q su ad den çeksin (bu doğru tamam , artarsa durdurulamaz zaten) , e si bişeyden çekmez , w ve r de şaka gibi bi ratio ile ap den çeksin napalım ap udyr mi oynayalım , ratiolar düzelse hakettiği güce ulaşacak.Şuan herkes jungle da hiç çekinmeden vi alabilirken neden udyr almasın ?Vi gibi hem lizard+cleaver ile hem tek atıp hem mobilitesi olan hem de basit ve hayvani bir skillseti olan başka jungler yok.Elise bile beceren ile beceremeyen arasında fark oluyor ama vi den nefret ediyorum udyr bu kadar hor görülürken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaguel X

udyr gibi millet sırf güzel görünüyor diye alacak,mıçacak sıvıyacak ahanda buraya yazıyorum
    Destansı olması daha yüksek ihtimal bence, skill spamlayan bir hero aynı Ezreal ve Udyr gibi üstelik dışardan belli olan efektleri var. Çokta yakışır bence bir destansı skin, Battlecast Rumble op
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.